Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ABD spikerin intikamını konuşuyor

24 Temmuz 2008 / 15:10
Tesadüf sonucu öğrendi ki bayan partneri ondan çok maaş alıyor. 2 yıl süren müthiş bir tuzak kurdu ve onu kovdurdu.


30 yıllık televizyoncu Larry Mandte, 4 yıldır birlikte anahaber bültenini sunduğu arkadaşı Alycia Lane'nin kendisinden daha fazla para aldığını öğrenince çılgına döndü. CBS, kendisine yılda 700 bin dolar, 35 yaşındaki Lane'e ise yılda 800 bin dolar maaş veriyordu. Partnerinin kendisinden daha fazla maaş almasını içine sindiremeyen 51 yaşındaki sunucu, Lane'in email şifresini kırdı.

Kıskanç spiker Mandte, 2 yıl boyunca 537 kez Lane'in e-mail'ine girdi. Seksi sunucunun arkadaşlarıyla yazışmalarını magazin dergilerine verdi. Tatil sırasında çektirdiği bikinili fotoğraflarını da meslektaşlarına gönderdi. Allycia Lane'in skandalları bir bir magazin basınında yer buldu.

Hatta bikinili fotoğrafları nedeniyle basın tarafından “Haberci Bebek (Anchorbabe)” adlandırıldı. Sonunda CBS, skandalları nedeniyle kadın spikeri kovdu. Kıskanç adamın tezgahı, Lane'in avukatlarının takibi sonunda ortaya çıktı. FBI, önceki gün Larry Mandte'in evine baskın düzenledi ve bilgisayarına el koydu. Emektar televizyoncu, “şantaj ve özel hayata müdahale” nedeniyle 3 yıl hapis cezası alabilir.
Kaynak:
Bu haber toplam 898 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri