Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adıyamanspor başkanı polise sığındı

14.10.2010 19:18
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Adıyamanspor'un kulüp başkanı Növfel Bozdoğan, tehdit edildiğini belirterek, polise başvurdu.

 

 

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Adıyamanspor'un kulüp başkanı Növfel Bozdoğan, tehdit edildiğini belirterek, polise başvurdu.

Adıyaman Belediyesi tarafından, gelir sağlaması amacıyla Adıyamanspor'a verilen parkmetreler, oradan da ihale yolu ile bir başka firmaya verilmişti. İhaleyi alan firmanın kulübe ödemesi gereken 115 bin lirayı ödememesi üzerine icra yoluna başvuran başkan Bozdoğan, alacaklarını tahsil etmek üzere gittiği firmanın parkmetre bürosunda tehdit edildiğini ileri sürerek, polise başvurdu

Eskisaray Polis Merkezi'ne giderek ifade veren Növfel Bozdoğan, avukatları ve icra memurlarıyla alacaklarının tahsilatı için gittiklerinde tehdit edildiğini belirtti. Bozdoğan, kulübün alacağı olan 115 bin lirayı tahsil edemediklerini kaydederek, ''Birçok kez alacakları istedik, ancak her defasında geri çevirtildik. Ben de alacakları yasal yolla tahsil etmek için icra yoluna başvurdum. Dün gece avukat ve icra memurları ile alacakları tahsil etmeye gittiğimde, beni karşısında gören parkmetre yetkilisi, tehditler savurarak beni dövdürteceğini, öldürteceğini söyledi. Ben de bunun üzerine polise başvurdum, şahıslardan şikayetçiyim'' dedi.

Bu haber toplam 1630 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri