Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adnan Hoca Endonezya'da Popüler

29 Temmuz 2008 / 11:43
Dünyanın her tarafında büyük ilgi gören Harun Yahya'nın 'Yaratılış Atlası' ve 'Evrim Aldatmacası' isimli kitapları Endonezya'daki üniversitelerde büyük ilgi görüyor.
AMERİKA VE AVRUPA'DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Yaptığı çalışmalarla 20. yüzyıldaki felaketlerin sorumlusu Darwin safsatasını çürüten Adnan Adnan Oktar'ın kitapları tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Amerika ve Avrupa'da birçok ilköğretim ve üniversitenin ders müfredatına koyduğu Oktar'ın Yaratılış ile ilgili çalışmaları Endonezya'da da büyük ilgi görüyor.


ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN İLGİSİ
Harun Yahya müstear ismiyle yazdığı ve kamuoyunda Adnan Hoca olarak da bilinen Adnan Oktar'ın yazdığı 'Evrim Aldatmacası' ve 'Yaratılış Atlası' isimli kitaplarının, Endonezya'da üniversite öğrencileri arasında büyük ilgi gördüğü bildirildi.

MAKALELERİ İNTERNET İNDİRİYORLAR
Jakarta Post gazetesinde yer alan bir makalede, Harun Yahya'nın kitaplarının camilerde ve kitapçılarda satıldığını ve büyük ilgi gördüğü belirtilirken, üniversitelerde öğrencilerin Harun Yahya'nın makalelerini internetten indirdiğine dikkat çekildi.

BİLİM FAKÜLTELERİNE GENÇ MÜSLÜMANLAR HAKİM
Endonezya'nın en büyük iki devlet üniversiteleri olan Endonezya Üniversitesi ve Jakarta Devlet Üniversitesi'ndeki bilim öğrencilerinin, Harun Yahya'nın çalışmalarına büyük bir ilgi gösterdiği kaydedilen makalede, Endonezya'daki bilim fakültelerine genç Müslümanların hakim olduğu bildirildi.

Bu haber toplam 2160 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri