Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Hakkımızı aramak için..."

26.02.2010 19:25
G.Saray Müzesi'nde 1 numaralı sergi salonu, Ali Sami Yen adı verilerek açıldı. Müze açılışına başkan Adnan Polat ve bazı G.Saraylı yöneticiler katıldı.

Açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Polat, sarı kırmızılı takımın Avrupa Kupası'nda Atletico Madrid'e elenmesiyle ilgili şu yorumu yaptı.

"Çok Üzgünüz. Atletico Madrid maçının hakemini ve özellikle çizgi hakemini, bu maçın tartışmalı pozisyonlarını hazırlayıp, FİFA, UEFA ve dünyadaki bütün federasyonlara şikayet mektubu ile birlikte göndereceğiz. Daha önce şaibeye karışmış bir hakemin bu şekilde hata yapmasını altında birşey aramamak mümkün değil. Biz de hakkımızı bu adamı dünyaya şikayet ederek arayacağız. Hakem atama komisyonu başkanı İspanyol bunu da siz basın mensuplarının değerlendirmesine sunuyorum.

Futbolcularımız suçlu değil. Onlar elinden geleni yaptı. Ağlama edebiyatı yapmayacağız. Önümüzde Türkiye Ligi var. Şimdi lider durumdayız. Şampiyonlar Ligi'ne gitmek için şampiyonluğu kesin olarak hedefliyoruz. Şampiyon olarak gelecek sezon yeni stadımızda Şampiyonlar Ligi maçlarımızı oynamak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz de var. Sakat oyuncularımız Harry Kewell ve Milan Baros'ta kısa bir süre sonra aramıza katılacak"

Başkan Adnan Polat ayrıca yarın yapılacak Mali Genel kurulunun ilgili ise şunları söyledi. "Mali genel kurul sportif sonuçlardan çok farklı. Sadece mali açıdan değerlendirme yapacağız. Bu yüzden de çok fazla etkileneceğimizi sanmıyorum. Bütün camia olarak üzgünüz. Üyelerimiz görüşlerini bildirecek, eleştirilerini yapacak. Biz de bunlara açığız. Katılım ne kadar yüksek olursa G.Saray için iyi olur. "

Bu haber toplam 1042 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri