Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adobe Lightroom 2 çıktı!

30 Temmuz 2008 / 09:10
Yeni özellikler bu haberde.
Adobe, Photoshop'u yüksek fiyatı ve arşivleme özelliklerinden yoksun olması sebebiyle kullanmayan fotoğraf meraklıları ve profesyonellere, Lightroom 2'yi sunuyor. Photoshop'taki Adobe Camera RAW eklentisinin yaptığı işleri yapan ve ham resim dosyalarına hayat veren Lightroom aynı zamanda gelişmiş arşiv yönetme özelliklerine de sahip. Lightroom 2'de birçok yenilik de bulunuyor. Bu yenilikler arasında dikkatimizi çeken bir nokta da, yazılımın 64 bit işletim sistemlerine uyumlu hale gelmesi.

Lightroom 2'deki Yenilikler

Üç aylık bir beta sürecinden sonra ortaya çıkan Adobe Lightroom 2, çoklu monitör kullanımı ve görüntü yönetimi açısından yeni özellikler getiriyor. Örneğin Lightroom'da açık olan bir dosya, Photoshop'ta birçok farklı resim öğesi olarak (katman, HDR resim, akıllı nesne ve bunun gibi) işlenmeye devam edilebiliyor.

Lightroom 2'nin Fiyatı

Lightroom 2'nin sağladığı özellikleri Photoshop altında kullanmak isteyen kullanıcılar, Camera RAW eklentisinin en son beta sürümünü indirebilirler. Lightroom 2, 299 dolarlık fiyat etiketine sahip. Eğer önceki sürümden güncellemek isterseniz ise ödemeniz gereken fark 99 dolar.

:: Adobe Lightroom 2'yi 30 gün denemek için tıklayın! (Adobe'a kayıt gerekmektedir)

http://shiftdelete.net
Bu haber toplam 884 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri