Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan 'Kurtulmuş'a da Bulaştı

20 Ekim 2008 / 14:22
A. Hakan Coşkun, 'Saadetten bir şey olmaz' iddiasında bulundu ve yeni başkan Adayı Numan Kurtulmuş'a saldırdı.
Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı da hedef alan Coşkun'un Saadet Partisi'nin Genel Başkan adayı Numan Kurtulmuş ve Saadet Partisi'ne ilişkin sözleri şöyle:

"Saadet'ten birşey olmaz Kurtulmuş'tan da"

26 Ekim'de yapıalcak genel kongre için Saadet Partisi istişare kurulu tarafından genel başkanlığa aday gösterilen Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u değerlendiren Ahmet Hakan Saadet Partisi cephesini kızdıracak açıklamalar yaptı.

Saadet Partisi'nin 1972'lerdeki Milli Nizam ve Milli Selamet Partisi söylemlerine gerilemiş olduğunu söyleyen Ahmet Hakan, Saadet Partisi'nin bugünün insanına hiç bir şey söylemediğini ifade etti.

Numan Kurtulmuş'un bu zamana kadar hiçbir yerde risk almadığını, bu yüzden de başarısız olacağını ileri süren Ahmet Hakan, Kurtulmuş'un, Başbakan Erdoğan'a rakip olamayacağını belirtti.

"Akmaz kokmaz aday"

Numan Kurtulmuş bu zamana kadar, önüne gelen risk alabileceği yerde risk almamış. Akmaz kokmaz, herhangi birşeye karışmayan, sıfır riskle hareket etti. Tayyip Erdoğan hareketine geçmedi. Onu riskli buldu. Sonra o hareket başarılı oldu. Çağırdılar. Bu sefer de başarlı oldu da gidiyor demesinler diye gitmedi" diyen Hamet Hakan, Numan Kurtulmuş'un parti duvara yaslandığı zaman Erbakan'a itiraz edemediğini bu yüzden de risk almayan, elini masaya vuramayan bir liderin Erdoğan'a rakip olamayacağını sözlerine ekledi.
Bu haber toplam 2134 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri