Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan'la Fazıl Say kapıştı

20.07.2010 13:39
Fazıl Say 'Arabesk yavşaklığından utanıyorum' açıklamasından sonra tepkileri üzerinde toplamıştı. Twitter sayfasından açıklama yapan Say'a, Ahmet Hakan cevap verince gerginlik oldu

Ve Fazıl Say yine çok konuşulacak bir açıklama daha yaptı. 'Ben kendimi müzikle ifade ediyorum tüm dünya anlıyor. Sen ifade edemiyorsun tüm Türkiye anlıyor'

İlk açıklama Fazıl Say'ın kendi Twitter sayfasından geldi. 'Kendi memleketimde sevilmemek anlaşılmamak her şey bitti demek değil. Daha iyi olma, ruh ile üretme, kendin olma arzusu biterse dertlenirim...

Hemen ardından Ahmet Hakan 'Şu sıcakta bir de Fazıl Say'ın kafa ütülemesine maruz kalmak' yazarak paylaştı. İşte bundan sonra olanlar oldu.

Fazıl Say: Bir elinde kuran bir elinde konyak yeterince sıcak sana zaten. COOOK değerli kafanın ütülenmemesi için takipçim olmayacan dimi?

Ahmet Hakan: Eğer tartışma kapasiten buysa, senin hakkından ancak Hakkı Bulut gelir.

Fazıl Say: Kıskandığın şey ne biliyor musun? Söyleyeyim. Sen bugün varsın. Ben yarın da varım... Twitter takipçim de olmayıver. Az kullanırım.

Ahmet Hakan: Ben bugün de yokum, yarın da olmayacağım. sen bugün de, yarın da olacaksın. Ama ben senin gibi olmaktansa olmamayı tercih ederim.

Fazıl Say: Ah ah Benim gibi olmakta ne var? Kendimi ifade ediyorum müzikle , tüm gezegen anlıyor. Sen ifade edemiyorsun. Türkiye anlıyor.

Medyatava

Bu haber toplam 1322 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri