Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ölmek için telefonu kapattı

25.06.2009 08:41
İki çocuğu ve arkadaşının öldüğü kazada ağır yaralı kurtulan öğretim üyesi Ahmet Nuri Ofluoğlu, "Herkes ölmüştü.
Kastamonu'nun Cide İlçesi yakınlarında 300 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilde kızı Canan, oğlu Kaan ve arkadaşı Bülent Çebi'nin cesediyle üç gün geçiren Beykent Üniversitesi öğretim görevlisi Ahmet Nuri Ofluoğlu'nun kazanın ardından yakınlarına yaptığı açıklamalar en az kaza kadar acı verici.
Üç gün sonra telefon sinyalleri üzerine kurtarma ekipleri ve jandarma tarafından bulunan Ofluoğlu'nun, yaralı olarak kaldırıldığı İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar bulunan Ofluoğlu'nun, yakınlarının “Neden kazadan sonra kimseyi telefonla aramadın” sorusuna, “Herkes ölmüştü ölmek istedim” cevabını verdiği öğrenildi.

VAHŞİ HAYVANLAR ÖLDÜRSÜN

Ofluoğlu'nun yakınlarına ayrıca, “Kazada çok sevdiğim biricik çocuklarım ve arkadaşım ölmüştü. Ama ben yaşıyordum.Vahşi hayvanlar gelip beni öldürsün diye Allah'a yalvardım. Ölmek istediğim için cep telefonumu kapattım” dediği öğrenildi. Bu arada kazada hayatını kaybeden Bülent Çebi ile çocuklaırı Kaan ve Canan Ofluoğlu gözyaşları arasında son yolculuklarına uğurlandı. Anne Ayşe Çebi eşinin tabutlarına sarılarak, "Ben bu acıya dayanamam" diyerek gözyaşı döktü.


Bu haber toplam 5560 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri