Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Partili Vekil'den skandal baskın!.

01.04.2010 17:43
AK Parti'nın vukuatlı milletvekili Ramazan Başak, bu seferde Toplulaştırma Daire Başkanı'nın odasını bastı.

29 Mart Yerel Seçimleri’nde emniyeti basarak bir yakınını kurtaran, ardından da yakının üzerinde yakalanan silahın namlusunu değiştirdiği iddia edilen, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ramazan Başak, bu seferde Toplulaştırma Daire Başkanı’nın odasını bastı.

Olay dün meydana geldi…

Milletvekili Ramazan Başak, Tarım Bakanlığı Kamulaştırma Toplulaştırma ve Dağıtım Dairesi Başkanı Gürsel Küsek’in yanına korumasını gönderdi. 

Koruma, Başkan Küsek’e, “ Milletvekilimiz sizinle telefonla görüşmek istiyor” deyip, telefonunu uzattı. Personel alımı için Başkan Küsek’le görüşen, Milletvekili Başak, 2 yakınının işe alınmasını istedi.

Bunun mümkün olamayacağı yönünde yanıt alan Ramazan Başak, adeta çılgına dönerek Başkan Gürsel Küsek’e telefonda hakaretler yağdırdı.

Biranda şaşkına uğrayan Başkan Küsek, daha fazla telefonla konuşmayıp, telefonu korumaya verince, Milletvekili Başak soluğu Toplulaştırma ve Dağıtım Dairesi Başkanlığı’nda aldı…

Başkan Küsek’in odasını koruması ve şöförü ile basan Ramazan Başak, burada Başkan Gürsel Küsek’e önce hakaret etti, ardından da tartakladı.

Başkanlık güvenlik görevlilerinin olaya müdahale etmesiyle son bulan olay, büyük tepki gördü.

Ramazan Başak daha öncede Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü basmış, tefecilik yaptığı iddia edilen yakınının salıverilmesini istemişti…

Olayda ayrıca Başak'ınemniyette el konulan yakının tabancasını alarak, namlusunu değiştirdiği de iddia edilmişti…

haber24.com

 

Bu haber toplam 2792 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri