Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıç, Özkök'ü bombaladı

06.03.2010 17:02
Siyasete girmeden önce Doğan Grubu'nda gazetecilik de yapan AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç Ertuğrul Özkök'e çok ağır sözlerle yüklendi. Kılıç, Özkök'e şu yakıştırmayı yaptı.

 

Gazeteci Ömer Şahin’in Kanala'da yayınlanan "Görüş Farkı" programına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç, Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök’e çok ağır sözlerle yüklendi.

Özkök’ün Anayasa değişikliğini "faşizm" olarak değerlendirmesine sinirlenen Kılıç, "Halkoyuna faşizm demek faşistçe bir yaklaşımdır. Net olarak ifade ediyorum bu yorumun sahipleri son derece faşizan yaklaşım içindedir" dedi

Siyasete girmeden önce Doğan Grubu'nda gazetecilik de yapan AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç, Ertuğrul Özkök'ü isim vererek bombaladı.

"Ertuğrul Özkök’ün yaklaşımında halkı tanımama iradesi var, istediği gibi millet bulamamış olacak ki böyle konuşuyor" diyen Kılıç, Özkök'ün CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile paslaştığı mesajını da verdi.

Kılıç, şöyle devam etti:"Ertuğrul Özkök, CHP'nin görüşlerine tercüman oluyor. CHP'de Özkök gibilerin görüşlerini siyaset sahnesine taşıyor. Net olarak ifade ediyorum halk oyunu küçümsemek,halkı yok saymak faşist duruştur. Milletin oyuna gitmek demokrasinin olmazsa olmazıdır"

Haber7

Bu haber toplam 1024 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri