Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti'den her sandık başına 3 Kişi

20 Aralık 2008 / 18:41
Tütüncü, yerel seçim seçimlerde sandıklara sahip çıkmak adına her sandığın başında gençlik kollarından en az 3 kişinin görevlendirileceğini söyledi.
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Hakan Tütüncü, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçim seçimlerde sandıklara sahip çıkmak adına her sandığın başında gençlik kollarından en az 3 kişinin görevlendirileceğini söyledi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençlik Kolları Seçim Koordinasyonu Başkanlığı Eğitim Programı, Seyhan Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Ana gündem maddesi yaklaşan yerel seçimler ve müşahit çalışmaları olan toplantı iki oturumda gerçekleştirildi. Gençlik Kolları üyelerine, seçimde yapılacak çalışmalar uygulamalı şekilde anlatıldı.

Eğitim programı öncesinde bir konuşma yapan Tütüncü, seçimlerin sandıklarda kazanıldığını ifade ederek, her sandığın başında 3 üyelerini hazır bulunduracaklarını ifade etti.

AK Parti'nin müşahitlik anlayışının sadece seçimlerde sandık başında görev yapma olmadığını dile getiren Tütüncü, "Müşahitlik yapacak arkadaşlarımız görevli oldukları sandıkta kaç kişinin oy kullandığını öğrenip oradaki gençlerle irtibata geçerek daha sonra mahalle toplantıları çerçevesinde onlara partimizi anlatacaklar. Seçimlerde bize umudunu bağlayan kişileri mahcup etmememiz adanı çok çalışmalıyız. İnşallah bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkacağız." diye konuştu.

Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Mustafa Akış da, yerel seçimler için oluşturulan seçim koordinasyon merkezinin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yerel seçimlere çok iyi hazırlandıklarını kaydeden Akış, bir önceki seçimlerdeki başarılarını perçinlemek istediklerini dile getirdi.

Kaynak:
Bu haber toplam 1436 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri