Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AKP'li başkan, Ebru Gündeş'e yüzük taktı

30 Haziran 2008 / 12:10
Erdek'te konser veren ünlü sanatçı Ebru Gündeş'e sahnede Belediye Başkanı Hüseyin Sarı tarafından yüzük armağan edildi. Sarı, 'Ağustos ayında gelinimiz olacaksınız' dedi
Balıkesir'in Erdek ilçesinde konser veren ünlü sanatçı Ebru Gündeş'e sahnede Belediye Başkanı Hüseyin Sarı tarafından yüzük armağan edildi. Başkan Sarı'nın, "Duyduğumuza göre ağustos ayında gelinimiz oluyorsunuz' sözü üzerine ünlü sanatçı, "İnşallah, Allah nasip ederse" dedi.

Erdek'te düzenlenen 9. Dünya Üniversitelerarası Triatlon Şampiyonası'nda Ebru Gündeş sahne aldı. Meydanı dolduran binlerce kişiye konser veren Gündeş'e, sahneye çıkan Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, sahnede çiçek takdim etti. Başkan Sarı, birkaç gündür Erdek'te tatilde bulunan Osman Tan Erkır'dan da söz ederek, "Sarı gülü sevdiğinizi biliyoruz, ama biz yine de bunu Osman Tan'a bıraktık. Osman Tan Erdek'te yüzmeyi öğrendi ve Erdek'te yazlığı var" dedi. Başkan Sarı daha sonra cebinden çıkardığı kutu içerisindeki yüzüğü Ebru Gündeş'e armağan ederek, "Benim elim hayırlı uğurludur. Bunu size armağan ediyorum, kime isterseniz ona takın. Zaten gelinimiz olacaksınız Ağustos'ta, duyduklarımız doğruysa" dedi.

Başkan Sarı'nın jesti karşısında şaşıran ünlü sanatçı, "Çok teşekkür ediyorum, ne kadar zarifsiniz. İnşallah Allah kısmet ederse her şey nasip olur, Allah kısmet etmeden hiçbir şey olmaz. Her şey kader kısmet hayatta. Kader kısmetin önüne hiçbir şey geçmez" şeklinde konuştu.

Konserinde eski ve yeni albümlerinden şarkılar seslendiren ünlü sanatçı, konseri boyunca meydanı dolduran binlerce kişiye unutulmaz anlar yaşattı. Konserin sonunda Ebru Gündeş, vatandaşların isteği üzerine konserini uzatarak iki şarkı daha seslendirdi
Kaynak:
Bu haber toplam 3418 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri