Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Albaydan binbaşıya galiz küfürler

16.07.2010 00:47
Dailymotion'a şok bir ses kaydı daha düştü. Ses kaydının Emekli Orgeneral Fırtına'nın Hava Kuvvetleri Komutanlığı döneminde 2 yıl süreyle Özel Sekreterliğini yapmış bir isim olan Albay Çıngı'ya ait olduğu iddia ediliyor

 

Bu kadronun Harp Akademileri'nde böyle bir kadro olmamasına rağmen Albay Çıngı için özel olarak ihdas edildiği ileri sürülüyor. 

Hava Kuvvetleri Komutanlığı döneminde Fırtına Paşa'nın özel işlerinden sorumlu olarak Özel Sekreterlik yapmış bir isim olduğu ileri sürülen Albay Çıngı'nın, Fırtına Paşa ile arasındaki ilişkinin hayli “derin” olduğu, Albay Çıngı'nın Fırtına Paşa'nın "sırdaşı" olduğu iddia ediliyor. Çıngı'nın “Fırtına eşini(Melahat Hanım) boşayabilir, ama beni asla” dediği ileri sürülüyor. 

Fırtına Paşa'nın Harp Akademileri Komutanlığı sırasında hazırlandığı iddia edilen Balyoz Harekat Planı'nın eki olan ORAJ Hava Harekat Planını koordine eden kişinin de Albay Çıngı olduğu iddia ediliyor. 

Albay Çıngı'nın Fırtına Paşa'nın Hava Kuvvetleri Komutanlığı döneminde İsrail başta olmak üzere diğer ülkelerle yapılan komutanlık ihalelerini takip ettiği ifade ediliyor. 

Albay Çıngı'nın kendilerine engel olacak herkese karşı psikolojik harekat teknikleri dahil; şantaj, korkutma ve tehdit gibi yöntemler kullandığı iddia edilirken, bu iddialara delil olarak bu ses kaydı gösteriliyor. 

Albay Çıngı'ya ait olduğu ileri sürülen ses kaydındaki “İrfan” adlı diğer kişinin ise bir Binbaşı olduğu iddia ediliyor. 

Ses kaydında Albay Çıngı olduğu iddia edilen kişinin Hava Kuvvetleri içerisinde nasıl illegal bir teşkilat kurduğu, insanları tehdit ettiği, personelin eşlerine küfür ettiği, kanunsuz yollarla personeli takip ettiği ve dinlettiği, gece yarısı evinden alarak işkence yaptığı anlaşılıyor. 

Dinlerken ağzınız açık kalacak. 

Şok ses kaydının dökümü şöyle: 

- İRFAN GEL… OTUR… NASSIN?
- SAĞOLUN KOMTANIM.
- İYİ MİSİN?
- İYİYİM.
- İRFAN BUNDAN BİR BUÇUK SENE ÖNCE BAZI DUYUMLARLA BİRLİKTE SENİN YANINA GELDİK.
- GELDİNİZ KOMTANIM.
- SENİ İKAZ ETTİK 
- EVET KOMTANIM
- O GÜNDEN SONRAKİ GELİŞMELERİ SANA ŞİMDİ GÖRÜNTÜLERLE, SESLERLE, YAZILARLA, ANLATACAM. NEDİR SENİN SIKINTIN? HAVA KUVVETLERİ KOMTANIYLA, OĞLUYLA, BENLE NE SIKINTIN VAR SENİN?
- YOK Bİ SIKINTIM KOMTANIM.

Benim mafyalığımdan sana ne?

- HEEE? ŞİMDİ MAHÇUP OLACAKSIN AMA? NE YANİ ŞEY NEY? DERDİN NEY? BENİM MAFYALIĞIMDAN BİLMEM NEDEN SANA NE?
- ESTAĞFURULLAH KOMTANIM.
- NEDİR İRFAN, HEE?
- KOMTANIM ANLAMADIM? KOMTANIM SİZİNLE BİR DERDİM Mİ VAR?
- SIKINTI NEY, SÖYLE BAKIYIM YA BENDEN KOMTANDAN, KOMUTANIN OĞLUNUN İSRAİLLE İŞ YAPTIĞINDAN.BİLMEM NAAPTIĞINDAN HE NEDİR YANİ SIKINTIN NEY? SENİ PATLATICAM BENDEN BURADAN SAVCI SENİ KELEPÇELİYCEK ALICAK GÖTÜRÜCEK. NEDİR OLUM SENİN SIKINTIN? HAVA KUVVETLERİ KOMUTANIYLA, OĞLUYLA BİLMEM HANGİ İHALEYİ ALMIŞIZ LAN BİZ. HANGİ İHALEYİ ALMIŞIM?... DİNLİYCEKSİN. HANGİ İHALEYİ ALMIŞIM? HANGİ İHALEYİ KOMTANIN OĞLU ALMIŞ, PORŞE ARABA ALMIŞ LAN? HEEE? BÖYLE BİR.. KİMİ PATLATIYOSUN LAN SEN MAYISTA? MAYIS AYINDA PATLATICAM FIRTINA PAŞA'YI OĞLUNU, BİLMEM NEYİ? KİM ULAN BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRÜ?
- ESTAĞFURULLAH KOMTANIM.
- BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRÜ KİM? ORDA OR.SPULARA K.HPELERE BİZİM DEDİKODUMUZU YAPIYOSUN LAN. ALIP ÇEKİP GÖNDERİRLER SANA BUNU? TERBİYESİZ HERİF BİNBAŞISIN LAN. SENİ İKAZ ETTİM BEN. S.KİVERİRİM SENİN BELANI. TERBİYESİZ… 8 ŞUBAT 2004. ORGENERAL FIRTINA, BİNBAŞI İRFAN ARAŞTIRALIM. 10 AĞUSTOS 2004, SENLE GELEN MEKTUP. SIKI TAKİP EDİN TEKNİK HER İMKAN KULLANILSIN. FIRTINA. ANLADIN MI? SEN BİZİ APTAL MI SANIYOSUN LAN? 10 MAYIS 2004 SORUŞTURUN BİLGİ VERİN. FIRTINA. ANLADIN MI? SEN BİZİ KERİZ Mİ SANIYORSUN? KERİZ MİYİM BEN? BENİM TEŞKİLATIM YOK MU? 14 SENE MİT'TE ÇALIŞTIM LAN BEN. BANA MAFYA DİYCEK ADAMIN KARISINI S.KERİM BEN. ANLADIN MI? DİNLE. EN SON GELENİ. KİM BU ALP İNŞAAT? İSMAİL DOĞAN KİM? KAAN KARADAĞLI KİM? 

- BİZE İŞ YAPAN MÜTEAHHİTLER KOMTANIM.

- NİYE KONUŞUYORSUN ONLARLA? NİYE FIRTINAPAŞA'NIN DEDİKODUSUNU YAPIYORSUN? ESTAĞFURULLAH Dİ Mİ? ESTAĞFURULLAH Dİ Mİ? BAK 13.5 AYDIR SENİN TELEFONLARINI EVİNİ HER ŞEYİNİ DİNLETTİRİYORUM. HER İŞİN ALTINDA SEN VE EKİBİN VAR. TAAM MI? ŞİMDİ SENİ S.KECEM. ANLADIN MI? ŞİMDİ BURADAN, BURDAN İNZİBATLARLAN DİREK MAHKEMEYE GİTCEKSİN.TERBİYESİZ HERİF. KİM ULAN MAFYA?

- NE MAFYASI KOMTANIM? 

- KİM? HANGİ KOMTANIN OĞLU PORŞE ALDI? HEE KOMUTANIN OĞLU PORŞE ALMIŞ, İSRAİLE GİTMİŞİZ BİLMEM NAAPMIŞIZ. ALLAH VAR LAN YUKARDA.

- KOMTANIM BENİM GÖRDÜĞÜM HERHANGİ BİR ŞEY…

- NİYE KONUŞUYOSUN LAN? GÖRMEDİĞİN ŞEYİ NE KONUŞUYORSUN? NİYE KONUŞUYOSUN , NİYE KONUŞUYOSUN LAN? ŞİMDİ DİNLETCEM KOMTANI DA ÇAĞRICAM. NİYE KONUŞUYORSUN KARDEŞİM? NE ESTAĞFURULLAHI. 

- KOMTANIM BEN NEYİM BEN BİR BİNBAŞIYIM BEN NASIL KONUŞURUM BÖYLE ŞEYLER.

- MAYISTA PATLATICAK MIŞIN HAVA KUVVETLERİ KOMUTANINI. BİLMEM NE YAPCAKMIŞSIN. SEN KİMSİN ULAN? AJAN MISIN LAN SEN? KİMSİN SEN? SEN KİMSİN? 

- KOMTANIM BENİM NE AJANLIĞIM OLUR.

- SEN ULAN KİMSİN? BU İB.ELİKLERİ BU P.ŞTLUKLARI? TAMAM MI

- KOMTANIM BEN YAPMAM SİZ BENİ TANIYORSUNUZ.

- ULAN BEN SENİ TANIMIYORUM NERDEN TANIYORUM SENİ? 

- LEVENT AKÇA'YA SORUN.

- LEVENT AKÇA'NIN EJDADINI S.KERİM HAA.

- KOMTANIM BENİ HERKES TANIR.

- KİM ULAN MAFYA KİM? KİM ULAN MAFYA? NE MAFYASIYIM LAN BEN? 

- KOMUTANIM BEN SİZİ HERHANGİ BİR İŞİNİZ VAR MI? HERHANGİ BİR YERDE BİRLİKTE OTURDUK MU? KONUŞTUK MU? 

- KARDEŞİM. NE MAFYA KİM, MAFYA? 

- NE MAFYASI KOMTANIM?

- NERDEN İSRAİL'DEN NE SİLAH İŞİNİ ALMIŞ KOMUTANIN OĞLU ÖZGÜR FIRTINA?

- BİLMİYORUM KOMTANIM.

- HAA NİYE KONUŞUYOSUN LAN? NİYE KONUŞUYORSUN DİNLİYCEKSİN ŞİMDİ.

- EMREDERSİNİZ DİNLERİM KOMTANIM.

- HEE HIYAR. NİYE KONUŞUYORSUN?... HER BOKU YİYCEKSİN BOK ATCAKSIN İNSANLARA.

- YOO NE BOK ATMASI KOMTANIM ESTAĞFURULLAH KOMTANIM.

- LAN BANA BAK

- EMREDİN KOMTANIM.

- ÇÜRÜTÜRÜM SENİ HAA. ÇÜRÜTÜRÜM SENİ. DELİKANLI GİBİ T.ŞŞAAN VARSA ÇIKALIM ÇATIŞALIM LAN SENLE. O BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRÜ KİM LAN BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRÜ. BEN İSTANBUL, EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ LAN BENİM ARKADAŞIM. 

- KOMTANIM BEN TANIMIYORUM.

- BENİM EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ ARKADAŞIM LAN. İB.NE. EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ BENİM ARKADAŞIM. BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRÜNÜN ARKADAŞI, BİLMEM NE? 
ORDA TUTUYOSUN TAYİNLERİNİ YAPIYOSUN. ENGİN EREN ŞURAYA, O BURAYA O BURAYA. HEE? SEN KERİZ Mİ SANIYOSUN LAN BİZİ? 

- ESTAĞFURULLAH KOMTANIM BEN KİMİN TAYİNİNİ YAPIYORUM. BENİM KENDİ ODAMDA ENGİN EREN YARBAY'LA KONUŞTUĞUM TAYİN OLAYLARI VAR AMA HERKES KONUŞUR. ŞU ŞURAYA GİDEBİLİR. BU BURAYA GİDEBİLİR DİYE. BEN KİMİN TAYİNİNİ NEREYE YAPABİLİRİM KOMTANIM?

- NACİ'YLE İLGİLİ NE KONUŞUYOSUN SEN?

- HİÇBİR ŞEY KONUŞMUYORUM KOMTANIM.

- HİÇ Bİ ŞEY. ULAN SEN ÇOK YALANCISIN BE.

- KOMTANIM BEN…

- KES ULAN S.. S.. KES ETEKLİK GİY.

- KOMTANIM YAPMAYIN.

- YAZIKLAR OLSUN LAN SANA. SEN BİNBAŞISIN DİYE BAK SENİ RENCİDE ETMEK İSTEMİYORUM. TAMAM MI BAK. SENİ İNSAN İÇİNE ÇIKAMAZ HALE GETİRİRİM HAA. 

- KOMTANIM BİLİYORUM YAPARSINIZ.

- TAMAM MI? SEN KİMSİN LAN? ALDIN ELİNE HAVA KUVVETLERİ KOMUTANI. ALDIN ELİNE ÖZGÜR FIRTINA. İSRAİL'DE. KİM ULAN PORŞE ARABA ALMIŞ?

- KOMTANIM SİZ BANA HERHANGİ Bİ KONUDA Bİ EMRİNİ VERDİNİZ YAPMADIM MI? YANİ BEN BÖYLE ŞEYLERİ DE KONUŞMAM KOMTANIM.

- KARDEŞİM. BÖYLE ŞEY VAR MI? NE VAR DA KONUŞACAKSIN?
- BİLMİYORUM Kİ ZATEN.

- NEDİR NE. NİYE NİYE BUNLARI AÇIP LAN BUNLARI BİZE DİNLETTİRİYORLAR? DİNLETTİRİYOR. SENİN KONUŞMAN SENİN SESİN?

- KOMTANIM DİNLİYEBİLİR MİYİZ?

- DİNLİYCEKSİN. HEPSİNİ DİNLİYECEKSİN. HEPSİNİ DİNLİYECEKSİN. YOK KOMTANIN OĞLU BARLARDA KONUŞUYORMUŞ, İÇKİ İÇİP. İKİNCİ EL BİLMEM PORŞE ARABA ALMIŞ. ONDAN SONRA İSRAİL'LE İŞ YAPIYORMUŞ. GENELKURMAY BAŞKANI FIRTINA PAŞA'YI ÇAĞARMIŞ, KULAKLARINI ÇEKMİŞ. ONDAN SONRA BİLMEM NAAPMIŞ. ULAN BUNLAR LAF MI? LAF MI BUNLAR? BUNLAR LAF MI? HİÇ AKLINA GELMEDİ Mİ BURADA BİZİM ADAMLARIMIZ VAR BUNLARIN SESİNİ ALIYORLAR. BİLMEM NAAPARLAR GETİRİRİLER DİYE? HEEE?... BİNBAŞI ERDOĞAN ONÜÇBUÇUK AYDIR TEKNİK TAKİPTE. HER İŞİN ALTINDA O VE EKİBİ VAR? DEDİKODU YAPIYOR. BAĞLANTILI OLDUĞU İSİMLER. GÖRÜŞTÜĞÜ MÜTAHHİTLER. BENİM İÇİN SÖYLEDİKLERİ. BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRÜ ARKADAŞIMMIŞ, MAFYAYMIŞIM. İSRAİLL'E EE NEDİR ONUN ADI KOMUTANIN OĞLU İŞ YAPIYORMUŞ. ONDAN SONRA GENELKURMAY BAŞKANI KOMUTANI ÇAĞIRMIŞ. 

- EFENDİM…EFENDİM. ÖZEL ODAYA ALIN, ÖZEL ODAYA. ÖZEL YEMEK SALONUNA, HAKİM BEKLİYOR ORDA. 

- MAYIS AYINDA GÖRÜCEKSİNİZ NOOLUCAKMIŞ? NE DİYOR LAN BUNLAR? NEDİR BUNLAR YA? NEDİR BUNLAR? BUNLAR NEDİR YA? Bİ TANESİ YALAN. ULAN DİNLERKEN İNSAN TİKSİNTİ GELİYOR BE… PAÇAVRA EDERİM ULAN SENİ.

- YAPARSINIZ KOMTANIM.

- GELDİM SENİN AYAĞINA KADAR BAK DEDİM, SENİ İKAZ EDİYORUM DEDİM. 

- GELDİNİZ KOMTANIM BİLİYORUM.

- SENİ İKAZ EDİYORUM DEDİM. GİDİPTE O KARILARA BİLMEM NELERE. İKİ TANE G.TÜ KIRIK KARIYA, HAVA KUVVETLERİ KOMUTANININ DEDİKODUSU MU YAPILIR LAN? (Küfür ediyor)
- DEĞERLİ VAKTİNİZİ ALDIĞIM VE BÖYLESİNE BİR KONU İÇİN BELKİ DE CANINIZI SIKACAĞIM İÇİN BENİ AFFEDİN AMA SİZİN GİBİ VİZYON SAHİBİ VE GELECEĞİN HAVA KUVVETLERİNİ EN İYİ ŞEKİLLE ŞEKİLLENDİRMESİ AMACINDA OLAN DEĞERLİ BİR İNSANIN ZARAR GÖRMEMESİ EN BÜYÜK ARZUMDUR. BU NEDENLE SİZLERİ BİLGİLENDİRMEYİ VAZİFE OLARAK GÖRÜYORUM. KOMUTANIM BELKİ İŞLERİNİZİN YOĞUNLUĞU NEDENİYLE ÇEVRENİZDEKİ İNSANLARI YAKINDAN TAKİP EDEMİYORSUNUZ. KONU EN YAKININIZDA BULUNAN İNSANLARIN YAKININDAKİ ARKADAŞLAR. BU KİŞİ BAYSUN TÜRK. AMACIM SİZE SİZİN EKMEĞİNİZİ YİYEREK SİZE EMANET EDİLEN BU HAİNİNİN YAPTIKLARINI BİRAZ OLSUN ANLATMAKTIR. BU ŞAHIS SİZİN MAKAMINIZIN İMKANLARINI KULLANARAK BELKİ DE SİZİN ADINIZA HER YERDE İŞ TAKİBİ YAPIYOR. ÖZELLİKLE LOJİSTİK KOMUTANLIĞINDA BİNBAŞI İRFAN ERDOĞAN İLE. 

- HERŞEYDEN ÖNCE BU ŞAHIS İDEOLOJİK SOL BAĞLANTILARI VE ALEVİ ETNİK KÖKENLİ BİRİSİDİR. BU BAĞLANTILARINI KULLANARAK AKTİF BİR ŞEKİLDE FALAN FİLAN DİYE…

- İDEOLOJİK OLAN KİM KOMTANIM. KİMİ KASTEDİYORLAR?

- DİNLE DİNLE ŞİMDİ. 

- ASTSUBAY BAYSUN BİNBAŞI İRFAN ERDOĞAN İLE BİRLİKTE MÜTEAHHİT İSMAİL DOĞAN'IN İŞLERİNİ TAKİP EDİYORLAR. EN BÜYÜK KORKULARI ASTSUBAY ŞUBEDE PARAYLA YAPTIKLARI TAYİNLERİN ORTAYA ÇIKMASI VE İSTEDİKERİ KADROLARI GETİRECEKLERİ ŞAHISLARIN ENGELLENMESİDİR. 

- EFENDİM. ..SONRA GÖRÜŞEYİM TOPLANTI YAPIYORUZ. 

- BU ŞAHISLAR İRFAN ERDOĞAN HER FIRSATTA KOMUTANIN, OĞLU, KOMUTANIM SİZİ VE OĞLUNUZ HAKKINDA DEDİKODULAR YAPMAKTA, BUNLAR AYNI ZAMANDA SİZİN VE OĞLUNUZ HAKKINDA DEDİKODU YAPIYORLAR. OĞLUNUZUN İŞ TAKİBİ YAPARAK BAZI İŞ ADAMLARINDAN DEVAMLI RÜŞVET ALDIĞINI, BUNLARI KENDİSİNİN ÇOK İYİ BİLDİĞİNİ VE SIRASI GELİNCE SİZİN CANINIZI OKUYACAKLARINI SÖYLEMEKTEDİR. BENİ ASIL ÜZEN VE KIZDIRAN KONU BU KOMUTANIM. SİZE EN YAKIN KONUMLARDA YILLARCA GÖREV YAPMIŞ, AYRI, AYRICALIKLI GÖREVLERE GETİRDİĞİNİZ BU İNSANLAR, SİZE HAİNLİK YAPMAKTADIRLAR. HAVA KUVVETLERİNİN NİMETLERİNDEN YARARLANMIŞ BİR KİŞİNİN SİZİN EMEKLİLİĞİNİZE AZ KALMASI, AZ KALMASINA, SİVİL İNSANLARLA VE RÜTBESİZ RÜTBELİ PERSONEL, PERSONELLE BU KONULARA KONUŞMASI BENİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR. BU PİSİKOLOJİ İLE SİZİN VE OĞLUNUZUN HAKKINDAKİ ADİ DEDİKODULARI YAPMASI ÇOK İBRET VERİCİDİR. DEMEKKİ BU ADAMIN GERÇEKTEN KANI BOZUK. SİZİ DE DAİMA ÇIKARLARI İÇİN HEP KULLANMIŞLAR VE KULLANMAYA DEVAM EDİYORLAR.

- BU KARANLIK AŞIRI SOLCU VE ETNİKÇİLİK YAPAN ŞEREFSİZ SİZİN YANINIZA HİÇ YAKIŞMIYOR. BUNU DA YÖNLENDİREN LOJİSTİK KOMUTANLIĞINDAKİ BİNBAŞI İRFAN ERDOĞAN'DIR. İRFAN ERDOĞAN ÇOK KOYU BİR SOLCUDUR. 

- BUNU ÇEVRENİZDEN UZAKLAŞTIRIN. İRFAN ERDOĞAN'I LOJİSTİK KOMUTANLIĞINDAN ATIN. BUNLARLA DÜŞENLERİN KALKANLARIN TELEFON NUMARALARINI SES KAYITLARINI VE KONUŞMALARINI SİZE GÖNDERİYORUZ. BAĞLANTILARIN DİĞERLERİNİ SİZ KENDİ İMKANLARINIZLA BULABİLİRSİNİZ. ALP İNŞAAT, İSMAİL DOĞAN, KAAN KARADAYLI, TELEFON NUMARALARI, CD. 

- SEN KİMSİN YAA? SEN KİMSİN? HEE? BEN KENDİME OLANI, BEN KENDİME OLANI YEDİM. BEN KENDİME OLANI YEDİM, TAMAM MI, MAFYA DİYOSUN BİLMEM NE DİYOSUN. TAMAM MI? BEN KENDİME OLANI YEDİM. ANLADIN MI? BEN KENDİME OLANI YEDİM. KOMUTANLA, KOMUTANA NASIL KONUŞURSUN LAN SEN? FIRTINA PAŞA'YA NASIL KONUŞURSUN SEN? ONU SÖYLE BANA. KONUŞUYOSUN.

- ESTAĞFURULLAH KOMTANIM.

- ESTAĞFURULLAH. KONUŞUYORSUN.

- KOMTANIM BAYSUN TÜRK İKİ KERE GELMİŞ BENİM ODAMA BEN BAŞKA ZAMAN GÖRMEMİŞİM BAYSUN TÜRK'Ü .

- SANA ŞUNLARI VERECEM TAMAM MI,BENİM KİM OLDUĞUMA BURDAN BAKARSIN. TAMAM MI? 

- KOMTANIM BEN SİZİN KİM OLDUĞUNUZU BİLİYORUM ŞAHSINIZDAN DA BİLİYORUM.

- BAK SENİ GELİRİM, GELİRİM GECE EVİNDEN ALIRIM. 

- ALIRSINIZ KOMTANIM. ÖZDEN HIZ ALBAYIMDAN DA BİLİYORUM. SİZ BENİ BELKİ HATIRLAMIYORSUNUZ. BEN SİZİ ESKİDEN TANIYORUM.

- BEN SENİ ÇOK İYİ TANIYORUM. BEN SENİ ÇOK İYİ TANIYORUM. 
TAMAM MI?
O SOLCULUK DA BENİM İÇİNSE ÇOK BÜYÜK İTHAM. ALEVİLİKSE BENİM ALEVİLİKLE İLGİM YOK.
BEN SENİ, BEN SENİ , BEN SENİ ÇOK İYİ TANIYORUM. TAMAM MI? SANA YAZIKLAR OLSUN. 
SANA YAZIKLAR OLSUN, BAK, BİR BUÇUK SENEDİR SENİ BURADA KORUYORUM, TAMAM MI, SENİ BURADA KORUYORUM AMA ŞEYİ TAŞIRDIN.

- KOMTANIM BENİM BULUNDUĞUM YERDEKİ GÖREV ÖNEMLİ DEĞİL AMA BENİM HAKKIMDA BÖYLE DÜŞÜNMENİZ İNANIN BENİ ÇOK ÜZER. SİZİN DÜŞÜNMENİZ ÜZER KOMTANIM.

- SANA BİR ŞEY SÖYLİYCEM. ERKEK ADAM BU LAFLARI KONUŞMAZ, TAMAM MI? 

- KOMTANIM BEN ŞEY MİYİM FARE MİYİM? GEMİ BATIYORDA GEMİYİ Mİ TERK EDİYORUM? 

- ANLADIN MI? BİLMİYORUM NEYİ TERK EDİYORSUN?

- KOMTANIM YOK ÖYLE BİR ŞEY YA. İNANIN YOK.

- NİYE SENİN İÇİN YAZIYORLAR? SENİN SESİNİ GÖNDERİYORLAR BURAYA? 

- KOMUTANIM, BULUNDUĞUM MEVKİYİ, MAKAMI İSTEYEN BİRİ OLABİLİR.

- PEKİ O MU KONUŞTURUYOR SANA BUNLARI?

Kaynak: Dailymotion/Habervaktim

 

Bu haber toplam 7736 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri