Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ali Kırca'ya CHP otobüsünde şok!

30.08.2010 12:19
CHP otobüsüne binen Ali Kırca neye uğradığını şaşırdı!.. CHP'li Hakkı Suha Okay ve Önder Sav'ın tepkisiyle karşılaştı.

Show TV Ana Haber Spikeri Ali Kırca, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra CHP'li Hakkı Suha Okay ve Önder Sav'ın tepkisiyle karşılaştı.

CHP'nin Kayseri mitingini izlemek üzere Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte otobüse binen Ali Kırca ile Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, röportaj sonrası sohbet etmeye başladı.

MEDYA CHP'NİN İÇİŞLERİNE ÇOK MERAKLI

Bu sırada Kılıçdaroğlu, Kırca ve Küçükkaya'nın sohbetine dahil olan CHP Genel Sekreteri Önder Sav araya girdi. Önder Sav, Ali Kırca'nın Kılıçdaroğlu ile yaptığı son programı hatırlattı ve medyayı CHP'nin içişlerine çok meraklı olmakla suçladı. Gece yarısına kadar programı izlediğini belirten Sav,  "Yine bizim iç işlerimize girdiniz" diyerek Kırca'ya çıkıştı.

SAV'IN SÖZLERİ ORTAMI GERDİ

Ali Kırca'nın, programda Kılıçdaroğlu'na yönelttiği "Gürsel Tekin'in durumu ne olacak, genel başkan yardımcısı yapacak mısınız?" sorusuna gönderme yapan Sav'ın sözleri karşısında ortam bir anda gerildi.

AK PARTİ MEDYAYA TALİMAT MI VERDİ?

Kırca ve İsmail Küçükkaya henüz şaşkınlığını üzerinden atamamışken bu kez devreye CHP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Suha Okay girdi. Okay, Ali Kırca ve Küçükkaya'ya "AKP sanki medyaya talimat verdi, CHP'nin iç işleriyle uğraşın diye" sözleriyle çıkıştı.

CHP otobüsünde bir anda neye uğradığını şaşıran Ali Kırca ile İsmail Küçükkaya bu sözler karşısında tepki göstermedi. İki gazetecinin bozulduğunu fark eden Önder Sav, Hakkı Süha Okay'ın sözlerine katılmadığını belirterek, "Genel başkanla çok dolaştığı için biraz hoşaflanmış" diyerek Okay'a laf attı.

Kırca ve Küçükkaya ise bu sözler karşısında yorum yapmadı.

Bu haber toplam 2932 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri