Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altaylı, Ali Kırca ile ilgili öyle bir pot kırdı ki!

14.05.2010 14:39
Fatih Altaylı, Medya Mahallesi'nde meslektaşı için öyle bir gafa imza attı ki! İşte Altaylı'nın canlı yayında şok eden sözleri...

Medya Mahallesi bugün Fatih Altaylı'nın evine konuk oldu. Gündemi, güncel gelişmeleri ve özellikle de Baykal'ın istifası ile birlikte CHP'nin yaşadığı süreci değerlendiren Fatih Altaylı program içerisinde meslektaşı Ali Kırca için öyle bir laf etti ki...

Programa "Altaylı'nın evinin keyifli bahçesindeyiz" diye başlayan Arslan'a daha ilk dakikadan "Sen gelmeseydin ben uyuyor olurdum şimdi. Dün akşam program vardı çünkü" diyen Altaylı öncelikle güncel konuları değerlendirdi. 

ALİ KIRCA İÇİN ÖYLE BİR LAF ETTİ Kİ?

Altaylı programın ilk dakikasında espri yaparken kırdığı potun ardından program içinde bir de büyük gafa imza attı...

 

 

ALİ KIRCA'NIN DA GÖRÜNTÜLERİ İNTERNETE DÜŞMÜŞTÜ!

Hatırlanacağı gibi, Ali Kırca'nın da cinsel ilişki görüntüleri 2006 yılında internet ortamına düşmüş ve bir skandala yol açmıştı.

Kırca'nın görüntülerde birlikte olduğu kadına karşı şiddet uyguluyor olması da eleştirilen bir şey olmuştu.

Görüntüler ortaya çıktıktan sonra bir süre hiç bir gazete konuyu yazmamış, ardında Vatan gazetesi zaten patlamış olan bombayı haberleştirmişti.

İlginç olan bir diğer ayrıntı da, Kırca'nın görüntülerinin şantaj amaçlı kaydedilmemiş olmasıydı. Görüntülerde Ali Kırca ile birlikte olan kadın,  "Çekimden ikimizin de haberi vardı, bir fanteziydi. Ama son zamanlardaki davranışı ruhuma olduğu kadar bedenime de zarar veriyordu" açıklamasını yapmıştı.
 

Baykal'ın geri dönüşünün partinin oy oranını daha da düşüreceğini ileri süren Altaylı, Ankara'da siyasi kulislerde yapılan bir espriyi ekranlarda açık açık dillendirdi ve şöyle dedi:

"CHP'nin başına Ali Kırca geçsin, artık CHP için kaybedecek bir şey yok."

Altaylı'nın bu sözleri üzerine  Ayşenur Arslan kısa süren bir şok geçirip "Eyvah, eyvah, eyvah..." dedi. Yıllarca birlikte çalıştığı Ali Kırca için sarfedilen sözleri  "bu konuyu hemen geçelim, Ankaraya atayım ben kapağı" diyerek Ankara'daki CNN Türk muhabirine bağlandı. Arslan böylece konuyu değiştirmeyi başardı.

"HÜKÜMET SEÇİME GİDECEKTİ..."

YSK'nın referandum için 120 gün geçmesi gerektiği şeklindeki kararına AK Parti'nin kızmasının nedenini erken seçime gitme şansının elinden alınması olduğunu söyleyen Altaylı şöyle devam etti:

"AK Parti YSK'nın kararına kızdı, siyasi karar mı bilmiyorum. Ama AK Parti, sonbaharda seçim yapmayı hedefliyor. Son derece popülist bir politika izliyor. Doğu'da her doğan çocuğa altın veriliyor mesela. Devlet ekonomik yardım adı altında baya mali yardım yapıyor. TOBB ile yaptığı yakınlaşma da buna işaret ediyor. AK PArti Temmuz'da referanduma gidip, Eylül-Kasım gibi bir seçim yapmayı hedefliyordu. Ama referandum tarihi tesadüf olarak 12 Eylül olunca bir gerilim yaşadılar."

Bu haber toplam 2128 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri