Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altaylı bile başa çıkamadı programı bitirdi

30.06.2010 11:45
Ateşli tartışmaları seven Fatih Altaylı bile çileden çıktı. Konukları öyle seviyesileşti ki programı bitirdi.

Fatih Altaylı, seviyesiz tartışmanın zulmünü tattı. Teke Tek programında öyle çiğ bir terör tartışması vardı ki onun bile sabrı tükendi, programı yarıda kesip bitirdi.

Teke Tek'teki tartışma konusu artan terör olaylarıydı. Kürt yazar Altan Tan ile emekli Özel Harekatçı İbrahim Evin programda birbirlerine girince stüdyoda bağırtılar yükseldi.

ALTAYLI'YA PROGRAMI BİLE BİTİRTMEDİLER

Altan Tan bir yerden sonra işi şova döktü. Hem özel haraketçıyı hem Fatih Altaylı'yı çileden çıkarttı. Fatih Altaylı, "Altan Bey artık şov yapıyorsunuz" deyince Altan Tan, "güzel şovlar izlenir ama" dedi. Fatih Altaylı da "bu güzel bir şov değil" dedi.

Seviyesi düşük tartışma nedeniyle programı yarıda kesmek isteyen Fatih Altaylı'ya Altan Tan o fırsatı vermedi. Yeniden emekli özel harekatçıya dönüp kapışmasına kaldığı yerden devam etti.

FATİH ALTAYLI'YI DA TAKMADILARALTAYLI PROGRAMI YARIDA BİTİRDİ

Altan Tan'ı bir türlü susturamayan Fatih Altaylı, 5 dakika boyunca çaresiz gözlerle tartışmayı izledi. Sonunda sinir katsayısı seviyesi iyice düşen tartışmayı kaldırmadı.

Altaylı, "Ben bu konuyu bu şekilde tartışmayı reddediyorum. Birbirimize de bana da saygısızlık. Böyle bir seviye istemiyorum ben. Değerli izleyiciler verdiğimiz rahatsızlık için özür diliyoruz" dedi ve programı yarıda bitirdi.

Bu haber toplam 2132 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri