Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altaylı'yı Kızdıran Mail

21 Ocak 2009 / 02:04
Tek'e Tek Programının sunucusu Fatih Altaylı, program esnasında aldığı mail den dolayı çılgına döndü.

PAZAR gecesi Habertürk’te, Fatih Altaylı ve Murat Bardakçı’nın birlikte sundukları Teke Tek programına bu hafta politikacı yazar Cahit Kayra konuk oldu. Kayra, 93 yaşıyla Cumhuriyetin canlı tanığı olarak, tek parti iktidarından demokrasiye geçişte ve sonrasında yaşadıklarını anlatıyor di ki olanlar oldu.

Program sırasında önündeki bilgisayara gelen e-postaları okuyan Fatih Altaylı’nın yüzü birden karıştı, çok sinirlendiği ekrandan bile belli oluyordu. İşte bu sahneyi, gelen maili ve Altaylı'nın öfkesini Tercüman'dan Tuna Serim sütunuda yazdı. Gelin olayın devamını onun kaleminden okuyalım...

(...)

Meğer bir izleyici, iki sunucunun kravatsız görüntülerini beğenmemiş, “Ilımlı İslam’ın temsilcisi kılığında, kravatsız-kılıksız halkın karşısına çıkıyorsunuz...” diye eleştirmiş...Altaylı’nın öfkesi dinecek gibi değildi, meğer en sinirlendiği tanım buymuş, “ılımlı İslamcı” diye anılmaktan son derece rahatsız oluyormuş. İzleyiciyi “Böyle düşünüyorsan seyretme bizi kardeşim” diye azarladı, uzun süre geçse de sakinleşemedi, söylendi durdu. Daha önce kendisine gelen e-postalara öfkesini belli eden Bardakçı, o gece Altaylı’yı sakinleştirmeye çalıştı.

Kaynak: Gazeteciler

Bu haber toplam 1318 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri