Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Film değil gerçek!

22.02.2010 00:48
Amerika'nın California eyaletinde filmleri aratmayan bir hırsız polis kovamalacası yaşandı.

FİLM GİBİ KAÇIŞ

Büyük bütçeli filmleri aratmayan kaçış böyle başlıyor. 4 ayrı banka soygununa karıştığı iddia edilen zanlının aracı önde polisler arkada hızla sokağa giriyorlar.
NEFES KESEN KOVALAMACA

Şüpheli direksiyon hakimiyetini kaybediyor. Ve yol kenarındaki bir otomobile çarpıyor. Tam "hırsız için herşey bitti" derken kameralar o inanılmaz görüntüleri kaydediyor...


POLİSLER KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Amerika'nın California eyaletinde sık yaşanan bir hırsız polis kovalamacılarından biri daha gerçekleşti. Kovalamaca çevre yolunda başladı. Şüpheli bir süre sonra şehir içine girdi. Ve o sırada polisler tarafından işte böyle köşeye sıkıştırıldı. Ancak yirmili yaşlarda olduğu tahmin edilen şahsın yakalanmaya niyeti yoktu.

POLİS SİLAHINA DAVRANDI

Kaza yapan araçtan fırlayan şüpheli hızla koşmaya başladı. O sırada polis şahsı etkisiz hale getirmek için iki kez hamle yaptı. Ancak şahıs düştüğü yerden büyük bir çeviklikle kalktı. Polis o sırada silahına davrandı. Ancak ateş etmedi.

HIRSIZ İZİNİ KAYBETTİRDİ

İkinci polis ekibi de şahsın önünü kesmek için direksiyonu üzerine kırdı. Bu hamle de boşa çıktı. Hırsızlık zanlısı polis aracının üstünden atladı.Hırsız önde polisler arkada kovalamaca devam etti. Ancak şüpheli yakındaki bir alışveriş merkezine girerek izini kaybettirdi

Bu haber toplam 1310 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri