Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Anayasa Paketinde Son Viraj

21.03.2010 17:30
Başbakan Erdoğan, hukukçu kurmaylarıyla bir araya geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa değişikliği paketine son şeklini vermek üzere kurmayları ile bir araya geldi.

AK Parti Genel Merkezi'nde, Başbakan Erdoğan başkanlığındaki toplantıya, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ katılıyor. Toplantıda, Anayasa değişiklik paketiyle ilgili son düzenlemelerin yapıldığı kaydedildi.

AK Parti'nin muhalefet turu yarın başlıyor

AK Parti tarafından hazırlanan Anayasa değişikliği paketi yarın muhalefet partilerine sunulacak. 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Anayasa değişiklik paketindeki son düzenlemeleri görüşmek üzere Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Beşir Atal, AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ bir araya geldi. AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen toplantı sonrasında Anasaya taslağının netleşmesi bekleniyor.

AK Parti tarafından hazırlanan taslak, yarın Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Grup Başkan Vekili Bekir Bozdağ'dan oluşan bir ekip tarafından muhalefet partilerine sunulacak. AK Parti heyeti ilk olarak saat 10.00'de CHP'yi, saat 12.00'de BDP'yi, 13.30'de MHP'yi, 14.30'da DSP'yi, 16.00'da ise DP'yi ziyaret edecek. 

Bu haber toplam 1016 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri