Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankara'daki Cinayetin Sırrı Çözüldü

08.03.2009 11:21
Ankara'da otoyolda bulunun cesetlerin sırrı çözüldü.

Ankara'da otoyolda anne Nuray Okkalı ve iki çocuğunu kafalarına tek kurşun sıkarak öldürdüğü iddia edilen İzzet Okkalı (23) dün yakalandı.

Nuray Okkalı’nın öldürülen eşi Murat Okkalı’nın amcasının oğlu olan İzzet Okkalı (23), yakalandıktan sonra ailenin en büyük oğlu Abdullah Okkalı’yı (18) öldürdüğünü söyledi. Dördüncü ceset, diğerlerinin bir kilometre ilerisinde bulundu.

İzzet Okkalı’nın cinayetten bir gün önce öldürdüğü kişilerin evine gittiğini belirleyen jandarma, ailenin diğer fertlerinin ifadelerine başvurdu. Nuray Okkalı’nın eşinden miras kalan parayla, servis aracı almak istediği, bunun üzerine İzzet Okkalı’nın, "Ben size bu konuda yardımcı olurum. Arabamla nereye istiyorsanız götürürüm" dediği öğrenildi.

ÖLDÜRÜP 190 BİN TL'Yİ ALDIİzzet Okkalı, cinayetin işlendiği gün Nuray Okkalı ile servis aracı plakası almak için gereken belgeleri tamamladı. Nuray Okkalı, bankadan yüklü miktarda para çektikten sonra İzzet Okkalı ile geri döndü. Şüpheli, kadın ile çocuklarını, arabasıyla köylerine götürmek istedi. Otoyola gelindiğinde İzzet Okkalı, yanındaki silahı çıkararak anne ve iki çocuğunu arabadan indirip öldürdü ve bankadan çekilen 190 bin TL’yi aldı. Şüpheli, daha sonra Abdullah Okkalı ile buluştu. İzzet Okkalı, ailenin son üyesini de diğer cinayetleri işlediği yerin bir kilometre uzağındaki dere yatağında bıçaklayarak öldürdü.


Kaynak:
Bu haber toplam 14038 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri