Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankaragücü'nden Gökçek'e hatırlatma

27 Aralık 2008 / 11:52
Ankaragücü Kulübü yönetimi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten, transfer sözünü yerine getirmesini istedi.
Ankaragücü Kulübü'nden yapılan açıklamada, Melih Gökçek'in yaklaşık 2 ay önce, basının önünde Ankaragücü'ne 2 futbolcu transfer edeceğini söylediği ve bu açıklamanın yerine getirilmesinin beklenildiğinin bildirildi.


Ankaragücü Kulübü İcra Kurulu imzasıyla yapılan ve Melih Gökçek'in özel kalemine faksla gönderilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:


Gerek yazılı ve görsel basında, gerekse MKE Ankaragücü taraftarlarıyla Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yaptığınız toplantıda MKE Ankaragücü Kulübü'nün kendiniz, Ankara ve Türk sporu için çok önemli yeri olduğunu belirterek ilk transfer döneminde MKE Ankaragücü Kulübü'ne yakışır iki futbolcu alarak hediye edeceğinizi açıkladığınız malumlarınızdır. Ligin ilk yarısı sona ermiş olup, ikinci yarı hazırlıkları ve buna dayalı olarak da transfer çalışmaları başlamıştır. Kulübümüzün yapacağı transfer çalışmalarına ışık tutması bakımından MKE Ankaragücü Kulübü'ne yapacağınız iki oyuncu transferine ilişkin maddi ve manevi unsurların kulübümüze bildirilmesini rica ederiz."
Bu haber toplam 1134 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri