Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Annemi nasıl öldüreyim' anketi

08 Ekim 2008 / 21:18
Anne katili annesini öldürmek için internette bir anket düzenleyen cani evlat katılanlara 3 şık sundu
Bursa'da öz annesi 46 yaşındaki Asiye F.'yi öldürüp cesedini satırla 13 parçaya ayıran tutuklu sanık 17 yaşındaki M.F., ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargıç karşısına çıkarıldı. Duruşmada soğuk kanlı tavırlarıyla dikkat çeken M.F. pişman olduğunu belirterek, “Annemi öldürmek için internette anket düzenledim. Olay günü bana saldırdı. Onu boğazını 10 dakika sıkarak öldürdüm. Cinayeti işlediğimi önce internet aracılığı ile arkadaşlarımla paylaştım” dedi.

İşlediği tüyler ürperten cinayetle kamuoyunu şoke eden M.F.'nin yargılamasına bugün Bursa 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı. Elleri kelepçeli olarak adliyeye getirilen M.F.'nin, saçlarını kestiği görüldü. M.F. yaşı küçük olduğu için gizli yapılan duruşmada suçunu itiraf ederek cinayeti ayrıntılarıyla anlattı.

ANNEM BENİ DÖVÜYORDU

Annesinin babasından ayrılmasından sonra kendisine ve eğitim gören ablalarına kötü davrandığını öne süren M.F. şöyle konuştu:
“Annem beni evde bağlayıp dövüyordu. Omuzumdan da bıçakladı. Tartışmamızda birbirimize, 'Seni öldüreceğim' diyorduk. Hatta internette öfkemi belirtmek amacıyla annemi öldürmem konusunda anket düzenledim.

CESEDİ PARÇALARA AYIRDIM

Olay günü beni dövdü. Ben de boğazını 10 dakika sıkarak onu öldürdüm. Sabah gidip bıçak ve satır aldım. Cesedi banyoya getirip burada parçalara ayırıp çöp torbasına koydum. Cinayeti işlediğimi arkadaşlarımla önce internette mesaj ile paylaştım. Eve gelip cesedi gören arkadaşlarım polise haber verince yakalandım. Pişmanım.”

Tanıkların dinlenmesiyle devam eden duruşma, eksik evrakın beklenmesi için önümüzdeki aralık ayına ertelenirken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verildi.

Kaynak:
Bu haber toplam 1182 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri