Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arabulucudan bir şok iddia daha

24.09.2009 17:06
Cinayetin arka bahçesi çözülmeye başladı fakat arabulucu olduğu ileri sürülen Cemil Baran susmuyor. Baran'dan bir şok iddia daha.

Öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut ile katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun amcası Hayyam Garipoğlu arasında arabuluculuk yaptığı ileri sürülen Cemil Baran yeni iddialarıyla yine ortalığı karıştırdı. Baran, "Figüranlar bitti. Tutuklanma sırası Hayyam, Kasım ve Fatih Garipoğlu'nda" dedi.

MEYDANDA BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Gaziantep Demokrasi Meydanı'nda basın açıklaması yapan gazeteci Cemil Baran, bugün veya yarın Burgaz Rakı ile Fatih Garipoğlu'nun sahibi olduğu Alarm Net Firması'na polis tarafından baskın düzenleneceğini, gözaltı sayısının 20'ye ulaşacağını ileri sürdü.

HAYYAM GARİPOĞLU DA GÖZALTINA ALINACAK

Karabulut cinayetinde toplam gözaltı sayısının 200-250'yi bulacağını da iddia eden Cemil Baran, Cem Garipoğlu'nun emekli hakim dedesi Kasım Garipoğlu'nun yanı sıra, Hayyam ve Fatih Garipoğlu'nun da polis tarafından bugün gözaltına alınacağı iddiasında bulundu.

SENARİST DEDE, PEKİ YA 2 AHMET NEREDE?

Cem Garipoğlu'nun yurt dışına sahte Ermeni kimliğiyle çıktığını ileri süren Cemil Baran, "Bu cinayette dede Kasım Garipoğlu işin senaristi, Hayyam Garipoğlu işin başrolünde ve finansmancısı. Peki Ahmetler nerede? Dün Ahmetlerden birisi gözaltına alındı. Geriye kaldı Başçavuş Ahmet ve bordo bereli Ahmet. Bir de işin finansmanını sağlayan muhasebeci Ahmet var" diye konuştu.

MÜNEVVER İLE SEKS OYUNU

Münevver Karabulut'un öldürülüşü sırasında olay yerinde Cem Garipoğlu ile 3 arkadaşının olduğunu, daha sonra yanlarına Cem'in anne ve babasının da geldiği iddiasını yineleyen Cemil Baran, Münevver'i öldürmeden önce Cem Garipoğlu'nun onunla seks oyunları oynadığını ileri sürerek, şu iddialarda bulundu: "Bu bilgiye yeni ulaştım. Bu satanist bir ayin olabilir. Orada eroin mi, kokain mi alındı bilemiyorum. Ama, Münevver üzerinde seks oyunları oynanarak 29 bıçak darbesi vurulmuştur. Cinayetle ilgili görüntüler Alarm Net Firması'ndadır. 5 ay önce Burgaz Rakı'da bir adam kazayla öldü. Ben o adamın kazayla ölmediğine, bu konunun araştırılması gerektiğine inanıyorum."
4 YIL ACZİMENDİ TARİKATI İÇİNDE KALDIM


Baran, "Aczimendi tarikatı içinde bulundunuz mu?" sorusu üzerine 4 yıl Aczimendi tarikatının içinde kalıp, cübbe ve sarıkla sokaklarda gezdiğini, bu nedenle ticaretle uğraşırken iflas ettiğini, işyerini kapatmak zorunda kaldığını söyledi.

Bu haber toplam 1950 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri