Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aragones Sonuçtan Memnun Değil

30 Ekim 2008 / 12:17
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, 1-0 kazandıkları Ankaragücü maçında takımının oynadığı oyundan memnun olmadığını, sadece gol yemedikleri için mutlu olduğunu söyledi.
Ankaragücü'nün yeni Teknik Direktörü Ünal Karaman ise takımının oyunundan memnun olduğunu belirterek, bir an önce takımın içinde bulunduğu durumdan kurtulması için çabaladıklarını ifade etti.

Fortis Türkiye Kupası'nda Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda Ankaragücü'nü 0-1 yenen Fenerbahçe'nin Teknik Direktör Aragones, oynanan oyundan memnun olmadığını belirtti. Takımının ortaya koyduğu tek olumlu şeyin gol yememek olduğunu belirten Aragones, "Kazım'ın neden atıldığını bilmiyorum. Ama bir oyuncu, takım arkadaşlarını 10 kişi bırakmamalı. Oyuncunun alacağı ceza, kulübün iç tüzüğünde yazılıdır. Eğer yönetim böyle bir taleple gelirse benim onayımdan geçtikten sonra ceza söz konusu olabilir." dedi. Tümer'in yeniden sakatlandığını belirten Aragones, oyuncunun son durumunun ne olduğunu bilmediğini belirterek, diğer sakat oyuncuların biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.

Ankaragücü Teknik Direktörü Ünal Karaman da, futbol adına tatmin eden bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, sadece yüzlerini güldürecek gol pozisyonlarını gole çeviremediklerini ifade etti. Ankaragücü'nün iyiye doğru gittiğini belirten Karaman, "Bu oyunumuzu devam ettirerek alacağımız puan veya puanlarla geleceğe umutla bakan bir Ankaragücü olacağız. Ben Ankaragücülüyüm diyen herkesten destek bekliyoruz. Kişisel kavgaların olduğu değil, bütünde bir olacağımız bir Ankaragücü arzuluyorum." dedi.

Taraftarın tepkisinin ne kadar da futbolcuları etkilemediğini söylese de mutlaka etkilendiklerini aktaran Karaman, Bu olayın dışında kalmaya çalıştıklarını, bu panik ortamından kurtulmaya çalışan bir futbolcu grubu olduğunu belirtti.
Kaynak:
Bu haber toplam 1000 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri