Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aragones Uyarıldı

27 Ağustos 2008 / 11:08
"Şampiyonlar Ligi'ne giremezsek bunu kimseye anlatamayız"
Takvim'in haberine göre; Fenerbahçe'nin Başkanı, İspanyol çalıştırıcıdan Gaziantep'teki kötü futbolun Partizan karşısında tekrarlanmamasını isteyerek, "Şampiyonlar Ligi'ne giremezsek bunu kimseye anlatamayız" dedi.

Süper Lig'e iyi girilmemesi, ortaya konulan kötü futbol ve yaşanan sakatlıklar nedeniyle keyiflerin kaçtığı Fenerbahçe'de dün önemli bir zirve gerçekleşti. Şampiyonlar Ligi vizesinin alınacağı Partizan maçı öncesinde Başkan Aziz Yıldırı, Teknik Direktör Aragones'i kulübe çağırarak yaklaşık 1.5 sat görüştü. Başkan Yıldırım öncelikli olarak İspanyol çalıştırıcıdan çalışmalar, sakatların durumu ve futbolcuların performansı hakkında kapsamlı bilgiler alıp çeşitli sorular yöneltti...

ARAGONES DE TRANSFERİ SORDU

Aragones'in verdiği bilgiler sonrasında Başkan Aziz Yıldırım, "G.Antep'in telafisi var. Ancak Partizan maçının yok. Mutlaka Şampiyonlar Ligi'ne girmeliyiz. Aksi takdirde bunu kimseye anlatamayız" uyarısını yaptı. İspanyol hocanın ise Yıldırım'a "Transfer sezonu bitiyor. Ne zaman oyuncu alınacak" sorusunu yönelttiği öğrenildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 826 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri