Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aragones'ten "güle güle"

22 Temmuz 2008 / 15:00
Luis Aragones yumruğunu gösterdi. İspanyol çalıştırıcı, planında yeri olmayan isimlerle baş başa görüştü.
Fenerbahçe'de Aragones yumruğunu gösterdi. Disiplinli ve taviz vermeyen yapısıyla tanınan İspanyol hoca iki Kezman ve Maldonado'ya kapıyı gösterdi.

Avusturya kampında futbolcuları tanıma fırsatı bulan Aragones'in Kezman ve Maldonado'yu yedek takımda neden oynattığı anlaşıldı.

İki futbolcu hakkındaki gönderilme söylentileri Aragones'in bizzat ağzından döküldüğü ortaya çıktı. Kamp sırasında hayli durgun olduğu gözlenen ikili hakkında iki haber vardı bugün. Avusturya kampını takip eden Akşam ve Fanatik çarpıcı iki olayı aktardı.

OYNAMA ŞANSIN YOK

İspanyol çalıştırıcı, Avusturya kampının bitişinin ardından Sırp yıldızla bir görüşme yaparak, Kezman'a “Açık söylemek gerekirse, sen bu takımda üçüncü forvetsin. Oynama şansın yok. Çoğu zaman yedek kulübesinde oturacaksın. Hatta kadroya giremediğin dönemler de olacak. Bu durumun ileride sıkıntı yaratıp, takımı olumsuz etkilemesini istemiyorum. Başka bir takıma gitmen en mantıklısı. Kendine kulüp bulursan iyi olur” diye konuştu. İspanyol hocanın, önümüzdeki sezon hem Türkiye'de hem de Şampiyonlar Ligi'nde yönetimin büyük beklentileri nedeniyle böyle bir karar aldığı ve Kezman'ın yedek kalmasını kabullenememesinden dolayı ortaya çıkabilecek sorunları hesaba katarak, talebesiyle bu konuşmayı yaptığı belirtildi.

MALDONADO İLE 15 DAKİKA GÖRÜŞTÜ

Kezmanla birlikte Maldonado da ilk gidecekler arasında. Avusturya kampı sırasında yaşanan bir olay, bu konuyu iyice netleştirdi. Teknik direktör Aragones'in, Şilili oyuncuyu odasına çağırıp, 15 dakika başbaşa görüştüğü, Maldonado'nu toplantı bitiminde odadan, gözyaşları içinde ayrılmış. Bu olay sonrası Maldonado'nun menacerinin perşembe ya da cuma günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Kaynak:
Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri