Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arda, Hamdi Bey'i Terletti

01 Temmuz 2008 / 08:26
Acun, dün akşam Arda'yı konuk etti.
Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması sloganıyla yola çıkan "Var mısın Yok musun?" sezonu süpriz bir finalle kapattı. Milli takımın gözdesi Arda'nın, Trabzonspor'lu İsmail için yarıştığı programda; Hamdi Bey insafa geldi ve son turda Arda'ya 99 bin YTL teklif etti.

"Var mısın Yok musun"da dün Arda süprizi yaşandı. 1999 yılında ALS hastalığına yakalanarak spor yaşamına veda eden Trabzonsporlu İsmail için yarışan Arda, yarışmaya kötü başladı. İlk turda 100 bin YTL'lik kutuyu açtıran Arda, ikinci ve üçüncü turlarda ise istediğini aldı.

Fatih Terim'in de konuk olduğu programda duygulu anlar da yaşandı. Programda, milli takım oyuncularının birer aslan parçası olduğunu söyleyen Terim, "Mustafa Kemal'in işaret ettiği gençler bunlar olsa gerek. Onların hepsiyle gurur duyuyorum" dedi. Acun'un, "Hocam, Bodrum'a gidiyorsunuz herhalde?" sorusuna da Terim; imalı bir gönderme yaparak, "Uçağa biniyorum artık nereye gideceğim belli olmaz" sözleriyle cevap verdi.

Terim, Arda'ya da şans getirdi. Terim'in yayına bağlanmasının hemen sonrası seçtiği kutuların tümünde mavileri açan Arda, son turlara rekor bir tabloyla girdi. Sondan bir önceki tura iki kırmızı bir sarı ve bir de mavi kutuyla giren Arda, Hamdi Bey'in 85 bin YTL'lik teklifini kabul etmedi.

Programda sık sık milli takım futbolcuların taklitlerini yaparak programa ayrı bir renk katan Arda, son turlarda 500 bin YTL'lik iki kutuyu üst üste açtı. Bu şansız dakikaların ardından 150 ve 20 bin YTL'lik kutularla başbaşa kalan Arda, Hamdi Bey'in son 69 bin YTL'lik teklifini kabul etmedi ve pazarlık için son bir şans istedi. 85 bin YTL'lik teklifin üstünde bir rakamla pazarlığa başlayan Arda, Hamdi Bey'den milli takımın hatrına İsmail için 100 bin YTL'lik ödülü istedi. Hamdi Bey, bu pazarlık teklifini Arda'nın imzalı formasını kendisine vermesi şartıyla kabul etti ve pazarlığı bin YTL düşürerek 99 bin YTL teklif etti. Arda, Hamdi Bey'in bu teklifini kabul ederken, kutusunda açılan 20 bin YTL ile rahat bir nefes aldı.

Kaynak:
Bu haber toplam 858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri