Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arda Turan'a müthiş teklif

02.09.2009 14:33
Sarı-Kırmızılılar'ın en büyük yıldızı olan ve birçok Avrupa kulübünün listesinde yer alan Arda için astronomik bir teklif geldi.
Ayağı kırılan Luca Modric'in yerine futbolcu arayan İngiliz kulübünün başkanı Daniel Levy bizzat Adnan Polat'ı arayarak Arda'yı istedi. Fakat Polat, "Satılacak futbolcumuz yok" diyerek astronomik öneriyi elinin tersiyle itti.

Galatasaray transferin son gününde çok hareketli saatler yaşadı. Sarı-Kırmızılılar'ın en büyük yıldızı olan ve birçok Avrupa kulübünün listesinde yer alan Arda Turan için Tottenham'dan astronomik bir teklif geldi. Geçtiğimiz gün Birmingham maçında kaval kemiği kırılan ve sahalardan uzun süre uzak kalacağı açıklanan Modric'in yerine futbolcu arayan İngiliz devi, öğlen saatlerinde Cimbom'un kapısını çaldı.

Sezon sonu görüşürüz!

Tottenham Başkanı Daniel Levy'nin bizzat Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ı aradığı ve 18 milyon Euro'luk teklifte bubulunduğu öğrenildi. Fakat Polat'ın, "Şu anda satılacak futbolcumuz yok. Teklifiniz için teşekkür ederiz. Belki sezon sonunda tekrar görüşürüz" yanıtını verdiği belirlendi. Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın bu net yanıtı üzerine Tottenham da transferden vazgeçti.

Teklifi Arda'ya iletti

Polat'ın Daniel Levy ile yaptığı görüşmenin ardından kariyer planlamasını kendisinin yapacağını söylediği Arda ile bir araya geldiği belirlendi. Başkan Polat'ın genç yıldıza Tottenham'ın teklifini ilettiği gelen haberler arasında. Kaptan Arda'nın Polat'a "Siz nasıl uygun görürseniz" dediği öğrenildi.

Bu haber toplam 1136 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri