Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arkadaşları da şaşırdı

20 Mayıs 2008 / 09:58
Fatih: Çağrılmamama arkadaşlarım bile şaşırdı.

Fatih Tekke Milli Takım aday kadrosunda isminin olmadığını öğrenince çok üzüldüğünü belirtip, “Zenit'teki takım arkadaşlarım bile buna çok şaşırdı” dedi.

Rusya'nın Zenit Petersburg takımı ile UEFA Kupası şampiyonluğu yaşayan Fatih Tekke kendisini kafa olarak A Milli Takım ile 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na hazırladığını ancak kadroya çağrılmadığını belirterek, bu durumun adaletsizlik olduğunu söyledi.

Ailesini görmek ve Hüseyin Cimşir'in düğün törenine katılmak için Trabzon'a giden Fatih Tekke gazetecilerin soruları üzerine Trabzonspor ve Zenit forması altında kariyerinde bir yükselme olduğunu ancak milli takım forması ile Dünya Kupası'nda ve Avrupa Şampiyonası'nda forma giyemediğini belirterek, “Bu benim için üzüntü verici bir durum. Bunun net bir adaletsizlik olduğunu düşünüyorum. Milli Takıma çağrılmamama Zenit'teki arkadaşlarım bile şaşırdı. Bunu fazla dillendirmek istemiyorum. Konu Milli Takım olduğu için dua etmekten başka yapacak bir şey yok. Ben aralarında olmasam da gönlüm onlarla birlikte olacak' dedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 828 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri