Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahlaksızlığın bu kadarı...

28.11.2010 01:35
Askeri casusluk soruşturmasıyla ortaya dökülen ahlaksızlığın boyutları büyüyor

 

 Şimdi de Deniz Harp Okulu'ndaki 12 kız öğrencinin fotoğraflarının yer aldığı skandal bir katalog ortaya çıktı.

Katalogdaki kızların, üst rütbeli subaylara fuhuş için önerildikleri iddia ediliyor. İddiaya göre katalog, çetenin kilit isimlerinden olduğu gerekçesiyle tutuklananemekliAlbay İbrahim Sezer'in evinden çıktı. İddianın boyutlarını anlatmaya kelimeler yetmiyor.

Milli sırlarımızı fuhuş tuzağı ile ele geçirmekle suçlanan çetenin, üst düzey subayların fuhuş yapacakları kadınları seçebilmeleri için katalog hazırladıkları öne sürülüyor. İddiaya göre o katalogdaki 12 kız öğrenci daha çocuk denecek yaşta.

Ahlaksızlığın sınırlarını zorlayan skandal bununla da sınırlı değil. Çete, katalogdaki kızların fofoğraflarının arkasına, isim, yaş, boy, kilo, saç, göz rengi ile ten rengi gibi bilgileri de not düşmüş. Kataloğun, Kadın yüzbaşı Y.E.E. tarafından hazırlandığı öne sürülüyor. Dahası, katalogdaki kızların fotoğraflarının yanına, gayri ahlaki özel bilgilerin de yazıldığı iddia ediliyor.

Taraf gazetesinin haberine göre tutuklu albay Sezer'in, kadın yüzbaşı Y.E.E'ye yazdığı iddia edilen bir mektupta, çocuk yaştaki kızların, nasıl kandırılacağı ve ayrılmak isteyen kızların nasıl tehdit edileceğinin de detaylı bir şekilde anlatıldığı öne sürüldü.

 


 

Bu haber toplam 1886 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri