Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Askerlere de görüntülü konuşma

28 Mayıs 2008 / 11:38
Askerler aileleriyle görüntülü konuşacak.

Videofon servisiyle görüntülü konuşmayı başlatan Türk Telekom, kışlalardaki ankesörlü telefonları da sisteme dahil ediyor. Böylece askerler, aileleriyle görüntülü olarak hasret giderebilecek.

Türk Telekom Bursa İl Yöneticisi Musatfa Öztürk, ev/iş telefonu hattı sahibi ve geniş bant internet kullanıcılarının Videofon cihazını Türk Telekom'dan temin ederek, bu servisten kolayca faydalanabileceğini söyledi.

Türk Telekom Videofon hizmetinde geniş iletişim seçenekleri sunduklarını belirten Öztürk, hizmetin askeri birliklere de götürüleceğini ve Mehmetçiklerin aileleriyle görüntülü konuşabileceğini kaydetti.

Bu hizmetten faydalanabilmek için, internet hızının en az 1024/256 KBit/s olması gerektiğini kaydeden Öztürk, görüşme yapacak iki tarafta da Videofon cihazının bulunması gerektiğini vurguladı. Aramaların mevcut ev ve iş numaraları kullanılarak yapılacağını anlatan Türk Telekom İl Yöneticisi Öztürk, tüm vergiler dahil olmak üzere aylık 29,00 YTL karşılığında 24 ay taahhüt alınarak cihaz temini ile görüntülü telefonlar arası 3 bin kontöre kadar ücretsiz görüşme yapılabileceğini açıkladı.

Kaynak:
Bu haber toplam 900 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri