Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aslan sürprizi ne?

16 Ağustos 2008 / 13:29
Sessiz sedasız Fenerbahçe'den gönderilip geldiği takıma geri dönmüştü. Kemal Aslan için sürpriz bir gelişme yaşandı.
5.5 sezon durduğu Fenerbahçe'de üstüste yaşadığı sakatlıklar yüzünden bir türlü yer edinemeyen ve sezon başı eski takımı Gaziantepspor'a dönen Kemal Aslan geri çağrıldı !..

Ligtv internet sitesinin haberine göre Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Kemal'i Olcan ile birlikte geri istedi. Ancak kendisine olumsuz yanıt veren Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ile gerilimli bir konuşma yaşadığı öğrenildi.

SORUN BONSERVİS Mİ?
Fenerbahçe, daha 1.5 ay önce Gaziantepspor'a dönen Kemal'i geri istedi !.. Sarı lacivertli kulübün Başkanı Aziz Yıldırım'ın Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl ile konuşarak "Kemal'i bize geri verin" dediği ancak olumsuz cevap aldığı öğrenildi.

Bu arada Fenerbahçe'nin iki futbolcuyu bonservis bedelleri hala ödenmediği için geri çağırdığı da sızan haberler arasında.

Türk futbolunun gelecek vaadeden futbolcularından biriyken 2002-2003 devre arasında Gaziantepspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Kemal Aslan, sakatlıklardan bir türlü yakasını kurtaramadı. Bu nedenle bir türlü sarı lacivertli takımda yer edinemeyen Kemal, en verimli çağlarını ya tedavi ya da yedek kulübesinde geçirdi.

KEMAL: "EVET BÖYLE BİR DURUM VAR"
Sezon başında eski takımı Gaziantephspor'a dönen Kemal de Fenerbahçe'nin kendisini geri istediği haberini doğruladı. Kemal "Evet böyle bir durum var ama gerçekleşir mi bilmiyorum" dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 818 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri