Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dünya Kupası'nda gecenin sonuçları

11.10.2009 08:00
2010 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde grup maçlarına bu gece Avrupa'nın çeşitli kentlerinde oynanan karşılaşmalarla devam edildi.
Avrupa'dan Danimarka, Almanya, Sırbistan, İtalya, İngiltere, İspanya, Hollanda'nın finallere katılması kesinleşti.

Avrupa Eleme Grubu maçlarında gecenin sonuçları ve son puan durumları şöyle;

1. Grup

Danimarka - İsveç: 1 - 0
Portekiz - Macaristan: 3 - 0

Takımlar O G B M A Y P
Danimarka 9 6 3 0 16 4 21
Portekiz 9 4 4 1 13 5 16
İsveç 9 4 3 2 9 4 15
Macaristan 9 4 1 4 9 8 13
Arnavutluk 9 1 4 4 5 9 7
Malta 9 0 1 8 0 22 1

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
Portekiz - Malta
Danimarka - Macaristan
İsveç - Arnavutluk

2. Grup

Lüksemburg - İsviçre: 0 - 3
Yunanistan - Letonya: 5 - 2
İsrail - Moldova: 3 - 1

Takımlar O G B M A Y P
İsviçre 9 6 2 1 18 8 20
Yunanistan 9 5 2 2 18 9 17
İsrail 9 4 3 2 20 10 15
Letonya 9 4 2 3 15 13 14
Lüksemburg 9 1 2 6 3 23 5
Moldova 9 0 3 6 4 15 3

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
İsviçre - İsrail
Letonya - Moldova
Yunanistan - Lüksemburg


3. Grup

Çek Cumhuriyeti - Polonya: 2 - 0
Slovakya - Slovenya: 0 - 2

Takımlar O G B M A Y P
Slovakya 9 6 1 2 21 10 19
Slovenya 9 5 2 2 15 4 17
Çek Cumhuriyeti 9 4 3 2 17 6 15
Kuzey İrlanda 9 4 2 3 13 9 14
Polonya 9 3 2 4 19 13 11
San Marino 9 0 0 9 1 44 0

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
Çek Cumhuriyeti - Kuzey İrlanda
Polonya - Slovakya
San Marino - Slovenya

4. Grup

Finlandiya - Galler: 2 - 1
Liechtenstein - Azerbaycan: 0 - 2
Rusya - Almanya: 0 - 1

Takımlar O G B M A Y P
Almanya 9 8 1 0 25 4 25
Rusya 9 7 0 2 18 5 21
Finlandiya 9 5 2 2 13 13 17
Galler 9 3 0 6 7 12 9
Azerbaycan 9 1 1 7 3 13 4
Liechtenstein 9 0 2 7 2 21 2

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
Almanya - Finlandiya
Liechtenstein - Galler
Azerbaycan - Rusya

5. Grup

Ermenistan - İspanya: 1 - 2
Estonya - Bosna Hersek: 0 - 2
Belçika - Türkiye: 2 - 0

PUAN DURUMU



KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
Bosna-Hersek - İspanya
Estonya - Belçika
Türkiye - Ermenistan

6. Grup

Belarus - Kazakistan: 4 - 0
Ukrayna - İngiltere: 1 - 0

Takımlar O G B M A Y P
İngiltere 9 8 0 1 31 6 24
Hırvatistan 9 5 2 2 17 12 17
Ukrayna 9 5 3 1 15 6 18
Belarus 9 4 1 4 19 11 13
Kazakistan 9 2 0 7 10 27 6
Andorra 9 0 0 9 3 33 0

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
Andorra - Ukrayna
İngiltere - Belarus
Kazakistan - Hırvatistan

7. Grup
Sırbistan - Romanya: 5 - 0
Avusturya - Litvanya: 2 - 1
Fransa - Faroe Adaları: 5 - 0

Takımlar O G B M A Y P
Sırbistan 9 7 1 1 21 6 22
Fransa 9 5 3 1 15 8 18
Avusturya 9 4 2 3 13 12 14
Litvanya 9 3 0 6 8 10 9
Romanya 9 2 3 4 9 17 9
Faroe Adaları 9 1 1 7 4 17 4

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
Litvanya - Sırbistan
Fransa - Avusturya
Romanya - Faroe Adaları

8. Grup

Karadağ - Gürcistan: 2 - 1
İrlanda Cumhuriyeti - İtalya: 2 - 2
Kıbrıs Rum Kesimi - Bulgaristan: 4 - 1

Takımlar O G B M A Y P
İtalya 9 6 3 0 15 5 21
İrlanda Cum. 9 4 5 0 12 8 17
Bulgaristan 9 2 5 2 11 11 11
Kıbrıs R.K. 9 2 3 4 12 13 9
Karadağ 9 1 5 3 9 14 8
Gürcistan 9 0 3 6 5 13 3

KALAN MAÇLAR

14 Ekim Çarşamba
İrlanda Cumhuriyeti - Karadağ
İtalya - Kıbrıs Rum Kesimi
Bulgaristan - Gürcistan

9. Grup

Takımlar O G B M A Y P
Hollanda 8 8 0 0 17 2 24
Norveç 8 2 4 2 9 7 10
İskoçya 8 3 1 4 6 11 10
Makedonya 8 2 1 5 5 11 7
İzlanda 8 1 2 5 7 13 5
Kaynak:
Bu haber toplam 1064 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri