Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Menderes, Ak Parti'ye katılacak iddiası

07.08.2010 16:50
Bir medya sitesinde yer alan iddiaya göre, Aydın Menderes’in önümüzdeki günlerde AK Parti’ye katılarak referandumda "Evet" oylarının artması için çaba sarfedeceği belirtildi.

Medyaradar.com sitesinin iddiasına göre, Başbakan Erdoğan’ın referandum kozlarından birisi de askeri darbe kurbanı olan Menderes Ailesi.. Sitede yer alan iddiaya göre Başbakan Erdoğan, 27 Mayıs Askeri darbesi sonrası idam edilen eski başbakanlardan Adnan Menderes’in oğlu eski milletvekili Aydın Menderes’i AK Parti’ye davet etti..

Geçtiğimiz günlerde Aydın mitinginde bu büyük transferin sinyalini veren Başbakan Erdoğan, Aydın Menderes’in yaşadığı Ankara Çayyolu’ndaki Çakırbey villarına gizli bir ziyaret düzenledi.. Başbakan Erdoğan’ın bir kez, kurmaylarının ise üç kez yaptığı ziyaret sonrası eski Demokrat Partili Aydın Menderes, AK Parti’ye katılma kararı aldı..

Menderes’in önümüzdeki günlerde AK Parti’ye katılarak referandumda "Evet" oylarının artması için çaba sarfedeceği iddiası sitenin haberinde yer alan ifadeler arasında.

(medyaradar)

Bu haber toplam 1076 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri