Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aytaç Durak oğlundan dayak yiyor

15.03.2010 12:26
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ile ilgili konuşan 34 yıllık yol arkadaşı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tuncel iddialarına bir yenisini daha ekledi.

Özel bir Haber Kanalına telefonla bağlanarak Aytaç Durak’ı hapse attıracağı iddiasını yenileyen Tuncel Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak için ‘Kral Çıplak’ dedi.

GÖKHAN DURAK BABASINI DÖVÜYOR!

Oğul Gökhan Durak ile ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Tuncel ‘Belediyi kendi iradesi dışında yönetilmesi ve bürokratlar üzerinde baskı kurması. Kimdir efendim bu kişi? Oğlu Gökhan Durak’tır. Bu konuda defalarca kendisiyle konuştum. Oğlunun belediye üzerinden elini çekmesini istedim. Ama kendisi oğlu karşısında aciz. Çünkü oğlu babasını dövüyor.

Oğlu babasını her türlü baskı içerisinde tutuyor. Başkana söyledim, dedim ki oğlu ile baş edemeyen tek baba sen değilsin. Çünkü rahmetli Özal’da kızıyla başedemeyen tek baba ben değilim dedi herkes sustu dedi. Ama sen bunu itiraf etmiyorsun. Çünkü sen oğlundan korkuyorsun. Bana, oğlunu bana şey yap ben oğlunu yola getiririm dedim. Ama o ısrarla oğlunun dediğini yapmaya devam etti. Yarınki basın toplantısını da oğlu ayarlıyor. Hiç bir şey değişmedi hatta arttığını gördüm. En son ümreye gitmeden önce kendisiyle konuştum. Oğlunun bu belediyenin üstünden elini çek dedim. Ben bu belediyeyi ve meclisi uzaktan kumandayla idare ettirmem dedim. Sonuçta Adanalıya karşı sorumluluklarım var. Bu nedenle üslubumu sertleştirmek zorunda kaldım.

AYTAÇ DURAK’IN KARAKUTUSUYUM!

‘Sizin için Aytaç Durak’ın karakutusu deniyor. Doğrumudur?’ sorusuna Tuncel ‘Doğrudur yanıtını verdi.

Aytaç Durak’ı hapse attıracağı iddiasını yineleyen Tuncel ‘onu yalnız göndermeyeceğim bende yanında gideceğim’ dedi.

Bu haber toplam 5498 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri