Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aziz Yıldırım: Tam 10 yıl geriye gittik

07 Ekim 2008 / 04:23
Kayserispor hezimetinin ardından çok üzgün ve sinirli olan Aziz Yıldırım'ın ağzından, "İnanamıyorum. Futbol olarak 10 yıl geriye gittik" sözleri döküldü..
Kayserispor yenilgisi, Fenerbahçe camiasında en çok 'Her şeyden anlayan' başkan Aziz Yıldırım'ı vurdu. Başkanın 'yeterli' kadrosu, 'tam kafasına göre' olan Aragones yönetiminde ligdeki zirve yarışına havlu atma noktasına geldi. Bu kötü sonuçlar nedeniyle Yıldırım, tribünlerin de yoğun tepkisini aldı. Destek vermeleri için çeşitli illerden 'takviye' taraftarlar getirten Yıldırım, buna rağmen protestoları önleyemedi. Takım da 4 gollü bir yenilgi alınca, maç sonrası başkan çok üzgün ve sinirliydi.

YÖNETİM DE KARIŞTI İDDİASI

Maç sonrası etrafındakilerle konuşan başkanın, "İnanamıyorum. Bize ne oldu? Futbol olarak 10 yıl geriye gittik" dediği duyuldu. Bu arada Fenerbahçe'deki çöküntünün, yönetim kurulu içinde de huzuru bozduğu öğrenildi. Kulüpten sızan bilgilere göre, futbol takımının şu andaki durumundan dolayı faturayı başkan Aziz Yıldırım'a kesen ve onun yönetim tarzının kulübü buralara getirdiğini düşünen bazı yöneticiler, istifa etmeye hazırlanıyor. - sabah
Bu haber toplam 1400 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri