Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

B.Ç.'nin Babasından Üzmez'e Tepki

11 Kasım 2008 / 08:12
Vakit gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez'in cinsel tacizine uğrayan 14 yaşındaki B.Ç.'nin babası "tecüvüzden beter" diyerek ilk kez konuştu....
Vakit gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez'in cinsel tacizine uğrayan 14 yaşındaki B.Ç.'nin şikâyetçi olmadığı için eleştirilen babası Bekir Ç., “Hüseyin Üzmez televizyonlarda konuştukça kızımın psikolojisi daha da bozuluyor. Söyledikleri tecavüzden ağır” dedi.

Newsweek Türkiye dergisine Bursa'nın İnegöl ilçesindeki evinde konuşan baba Bekir Ç.'nin anlattıkları, Adli Tıp Kurumu'nun “fiziksel ve psikolojik olarak zarar görmemiştir” raporunun aksine küçük kızın yaşadığı dramı bir kez daha gözler önüne serdi. Baba Bekir Ç., Üzmez konuştukça kızının psikolojisinin daha da kötüleştiğini belirterek, “Kızım hep ağlıyor” dedi.

Bursa Çocuk Esirgeme Yurdu'nda kalan kızının, buradaki arkadaşlarının da kötü muamelesine maruz kaldığını anlatan Bekir Ç., “Kaldığı yurttaki arkadaşları onunla dalga geçiyormuş. Hüseyin Üzmez televizyona çıkınca, "Gel bak seninki çıkmış televizyona' diyorlarmış. Artık dayanamadığını söyledi. Bir an önce yurttan ayrılmak istiyor” diye konuştu.
Bu haber toplam 1068 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri