Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Baba Karabulut'tan sarı zarf

03.09.2009 15:57
Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, sürpriz bir hediye vermek için Garipoğlu şirketlerinin önüne geldi.
Baba Karabulut, Garipoğlu şirketlerinin önünde basının karşısına çıktı... Ancak basına öyle sözler etti ki açıklama için çağrılan basın mensupları da şok oldu...

Baba Karabulut'un, kendini kontrol etmekte zorlandığı görülüyordu.

Baba Karabulut, kendini ifade etmekte zorlanıyordu. Bu nedenle olsa gerek sinirli ve öfkeli açıklamalarla etrafına saldırdı...

Kamuoyunda kendisine yöneltilen eleştiriler nedeniyle basın mensuplarına öfkeli davranan Baba Karabulut, basın mensuplarına soru kotası koyarak "Ya beni adam gibi dinleyin ya ben çekip giderim" diyerek bağırdı.

Psikolojik olarak yıkılmış bir halde olan Baba Karabulut, dengesiz sözler ederek etrafına öfkeli sözler etti.

Ardından sakinleşerek basın mensuplarından özür diledi... Yaptığı yazılı açıklamada ise kendini ifade etmekte zorlandığını, kelimeleri doğru seçemedini dile getirdi. "Çok yorulduk, çok hırpalandık. Allah kimsenin başına vermesin. 3 milyon euro neden niçin Balat şubesi Garanti Bankası'na geliyor. 3 milyon euro neden başkaları gibi İsviçzre bankalarına gitmedi? kimseye yalvarmıyorum. Kimseden yardım da istemiyorum."

Baba Karabulut, doğruları son kez söylemek için Uğur dündar'a "Beni davet et" çağrısı yaptı.

Namussuz bir insanım, şerefsiz bir insanım. Oyum buyum. Türk halkı artık arkamda yok. Benim kızım gitmiş, bundan ötesi mi var. Sayın Uğur Dündar'a sesleniyorum. Ali Kırca ve diğerlerine de sesleniyorum. Namusum ve şerefim üzerine yemin ediyorum. Doğruları söyleyeceğime yemin ediyorum. Bana ekranları aç. bir daha hiç konuşmayacağım. Senin dürüstlüğüne inanıyorum."

Süreyya Karabulut basın mensuplarını da basının önünde eşini de azarladı..

Baba Karabulut, "3 milyonu alan benim ya" sözleriyle "3 milyon euro aldı" iddialarından dolayı basına sitem ediyor... Öfkeden çılgına dönen Karabulut'tan şok sözler:

"Bu yapacağım eylem belki suçtur... Belki emniyet müdürüm beni çekecek hapse gireceğim. Ona da razıyım. Önce şu zarfı açıyorum...

Elleri titreyerek sarı bir zarfı açan Baba Karabulut, kendisi okuyamayınca zarfın içinden çıkan yazıyı başmkasına okuttu:

Kamuoyunda oluşan infial edici ölçüsüz eleştiriler nedeniyle haklarımın ihlal edildiğini, ilgililer aleyhine dava açma hakkımı şimdilik saklı tutuyorum. Sağlığım bozulduğu için psikolojik destek almaktayım.. Kendimi ifade edemememin sıkıntısı Türk halkına ve sizlere belirtmek isterim.

Bugün burada bu eylemi yapmak istememin sebebiBu haber toplam 1428 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri