Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'ye akıl almaz benzetme

01.12.2009 07:58
Bahçeli çıldırtacak sözler MHP'li rakibinden geldi.. Bahçeli'ye Tilki kılıklı yakıştırmasını yapan Yılmaz'ın Bahçeli'ye sürprizi var..

Milliyetçi Muhafazakar Değişim Hareketi Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz'dan siyasi parti başkanlarına veryansın! Erdoğan ve Bahçeli dahil bütün siyasi parti başkanlarını "Çürümüş ve kokuşmuş" diye nitelendiren Yılmaz'ın bu sözleri Bahçeli'yi fena kızdıracak..

 

İşte Ahmet Reyiz Yılmaz o açıklaması:

 

 

"Bu Genel Başkanlarla bu memleket bir adım ileri gidemez. Çürümüş ve kokuşmuşlar. Her yanlarında pislik ve günah akmakta. Türkiye'nin ihtiyacı yeni siyasi lider ve temiz siyasettir.

 

MHP gibi Müslüman Milliyetçi bir parti İslam’dan uzaklaştı Bahçeli vakası yüzünden ve parti içindeki ülkücüye karşı terör örgütü yapılanmasına varan anlayışla 3 hilali işgal altında tutan, ne dediği anlaşılmayan, sosyal hiçbir proje ortaya koyamayan ve milliyetçililiği; Öcalan’ı affetmek sonra meydanlarda ip atmak ve utanmaz bir arsızlıkla Çin’de göbek atmak sanan bir kokuşmuşlukla karşı karşıyayız. Bekar olan kadın başından ancak başörtü çeker. Bunu bile bilmeyecek yada bilip AKP ‘ye yol verecek kadar erkeklik onurundan uzak hareket eden bir anlayış demokrasiden söz etmeye de utanmıyor. Hangi demokrasi sen önce Kongrenin hesabını ve Protokolde oturan yabancı Amerikalı ve İsrailli ve Batılı ortaklarının listesini açıkla. Bu memleketin en büyük kamburu sensin ve bu memlekete Öcalan bizzat senin ve karanlık ilişkilerinin hediyesidir.

 

Milliyetçi Muhafazakar yeni bir yapılanma artık ihtiyaçtan da öte bir zarurettir.

 

Bu siyasi genel Başkanların ve meclisteki 530 beyzadelerin topunu toplayın bunlarda Öcalan’ı asmaya zerre yürek yoktur. Öyle bir yapı gelmeli ki 367 bulununca tereddütsüz darağacını kuracak. Bununla da kalmayacak şu konuşan tilki kılıklı kur postuna bürünen sözde milliyetçi Devlet Bahçeli dahil Terörü bu milletin başına saran kim varsa yargılanmalı.

 

Bu liderler 2011 den sonra kalırsa geçmiş olsun millete. Dicle Fırat gider İsrail’e.

 

İsrail o kadar akıllı yürüyor ki buradaki ihanet ehli ortakları ile Dicle ve Fırat’ı AB kanalı ile ortak kullanıma açamadı şimdi Kürtleri ayağa kaldırıp elde edecek. Kiminle MHP Kongresinde kendilerini protokole davet eden Ahmet Reyiz’e kapıları kapatan ortakları ile.

 

Ne demek biraz kenara çekilin.

 

Bahçeli bu sözü hep söylüyor. Acaba kendi sırası mı geldi?. Bak Erdoğan ben 2001 de darbeyi vurdum senin yolunu açtım şimdi yıpranıyorsun. Daha fazla yıpranmadan dur biz gelelim bir daha mahvedip, yükselen milliyetçiliği sıfırlayalım sonra seni daha güçlü getirelim mi demek istiyorsunuz Sn. Bahçeli?

 

Bu sefer oyun bitti, seni seçen delege dahi gerçek yüzün ortaya çıkınca evlatlarının yüzlerine bakamayacaklar.

 

Biz yollara da düşeriz milletimiz ayağa kalkıncaya kadar üzerinde oynanan oyunları anlayıncaya kadar Milliyetçi Muhafazakar Değişim Hareketi sürecek. En kısa sürede Türk siyasi tarihinin en hızlı örgütlenmesini yaparak bütün oyunlarınızı bozacağız. Biz kimiz biliyor musun Sn. Bahçeli ? Sadece Rabbine iman etmiş ve ona kulluğu şeref sayan Milliyetçi Muhafazakar Türk Milliyetçileriz. Biz Bozkurt biz Türk İslam davasının neferleriyiz ve sizleri ve kurduğunuz sahte krallıkları yerle bir etmek için kulluğun yalnızca Allah'a yapılacağını göstermek için geliyoruz.

 
Bu haber toplam 1356 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri