Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Bahçeli'nin ki gayri meşru teklif!'

24 Haziran 2008 / 12:28
Başbakan Erdoğan'dan Bahçeli'ye zehir zemberek cevap...
Başbakan Erdoğan'dan Bahçeli'ye zehir zemberek cevap... Erdoğan, Bahçeli'nin teklifine geçmişte yaptığı dönüşü hatırlatarak cevap verdi. İşte o sözler.

Son günlerde bazı siyasetçileri hayretle izliyorum. Yargı süreci sona ermeden siyaseti tanzim etme yoluna gidiyorlar. Kim bunlar? Partisini yüzde 18'den yüzde 8'e indirdikten sonra siyasetten çekiliyorum diyerek yine siyasette rol almaya devam edenler. Şimdi Başbakan siyaset sahnesinden çekilsin diyor. Siyasetten kimin çekileceğine millet karar veriri millet.

Anlamak mümkün değil. Siz kim oluyorsunuz? Bu yetkiyi sana kim veriyor. Bunu söyleyecek millettir. Sen bu gücü milletten mi alıyorsun. Bunlar milletin siyasetten çekil mesajını bile anlamakta zorluk çekiyor. Bitileri kenara çekilecekse bunu ancak millet söyleyecektir. Siyaset doğal mecrasında ilerleyebilmeli siyaset normalleşmelidir. Rakibinizin bileğini bükecek siyaset yapamayacasanız önümüzden çekilin diyemezsiniz!

Vesayetçi yaklaşımlarla siyaset yapılamaz. Siyaset rakipten ricada bulunarak merhamet dilenerek yapılmaz. Türkiye'yi karış karış dolaşarak siyaset yapın. Bu CHP tarzı siyaset anlayışıdır. Bunu bırakın.

VATANDAŞLARA ACİL SERVİS UYARISI

Sağlık konusundaki hassasiyetimizi millet çok iyi biliyor. Acil kapısından kimse döndürülemeyecek. Hiç bir hastane acile gelen vatandaşın sosyal güvencesine ve gelir durumuna bakılarak müdahale edemez. Hiç kimse sedyede kaderine ter edilemez. Bu kanuni haktır. Bunu vatandaşlarımız çok iyi bilmeli.

AYRINTILAR GELECEK

Kaynak:
Bu haber toplam 858 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri