Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçeli'ye Türkeş hatırlatması var

26 Haziran 2008 / 21:45
MHP lideri Bahçeli'nin, Başbakan Erdoğan'a yönelik yaptığı "çekil" çağrısına tepki, Türkiye Sevdalıları Hareketi Başkanı'ndan geldi. İbrahim Ersöz, "Batıyorsun" dedi.
Siyaset dünyası, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin hiçbir demokratik gelenekte olmayan teklifi ile çalkalanıyor. Bir lideri ancak halkın sandığa mahkum edebileceği bilgisini bir kenara bırakan Bahçeli, Başbakan Erdoğan'a yönelik "çekil" çağrısına tepki İbrahim Ersöz'den geldi. Türkiye Sevdalıları Hareketi Başkanı İbrahim Ersöz, şu açıklamayı yaptı:


"Sn. Bahçeli, her geçen gün batıyorsunuz...

Konuşmalarınıza baktığımda Rahmetli Başbug'umun makamında oturmanız her geçen gün daha da ağırıma gidiyor ve MHP'ye yazık ediyorsunuz.

İhtilal yapmış, ihtilaller yaşamış Başbuğ'umuz en kötü demokrasinin bile ihtilallerden daha iyi olduğunu Ülkücü Gençliğe öğretirken acaba siz neredeydiniz? Sn. Bilge Lider!!!

Bırakın bir parti başkanını bir Başbakan'a siyasetten çekil önerisinde bulunmayı hangi demokratik anlayışla bağdaştırıyorsunuz?

Türkiye'de bugün bir iktidar partisi kapanma durumundaysa bu sizin iktidar partisine sözde demokrasi adına, sistemin işleyişi adına verdiğiniz taktikli desteklerle oluşturduğunuz ortamdandır.

Bu taktiklerle Türk Milleti'nin kaderiyle oynadınız... Unutmayın Sn. Bahçeli!!! Siz oyun oynamıyorsunuz. MHP'nin başındaysanız göreviniz ülkenin kaderine talip olmak. Şunu iyi bilmeniz gerekir ki ülkemizde bir günlük istikrarsızlık havası milyar dolar kayıplarla telafuz ediliyor.

Süper Beyin Takımınızın!!! taktikleriyle bu iktidarı yıkarak MHP'yi iktidar yapacağınıza inanıyorsanız çok büyük yanılgı içindesiniz. Bir iki tane çok bilmişinizle değil MHP'yi iktidar yapmak, bundan sonraki seçimde meclisi dahi göremeyeceksiniz.

İktidarı, ayak oyunları değil ancak Yüce Türk Milleti belirler.

Türkiye Sevdalıları Hareketi Başkanı
İbrahim Ersöz

www.ibrahimersoz.org
Kaynak:
Bu haber toplam 1192 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri