Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakan kimle alay etti?

29 Temmuz 2008 / 14:07
Devlet Bakanı Çubukçu, bir Ak Partili vekille sürekli "şişko, şişko" diye alay etmiş. O vekil bakın kim?
ANKARA- O vekil AK Parti Adana milletvekili Ömer Çelik. AKP'nin ilk iktidar döneminde Başbakan Erdoğan'ın danışmanlığını da yapan ve atletik vücudu, kullandığı losyonlar, jöleli saçları ve şık giyimi ile bilinen Ömer Çelik, geçen yıllar içinde birden bire kilo almış ve atletik yapısını muhafaza edememişti. Çelik, son aylarda yeniden ve hızla kilo vererek, eski görünümüne kavuştu. Bunun sırrı merak ediliyordu. Sır, Nimet Çubukçu'nun sözleriymiş.

ŞİŞKO DİYE ALAY ETMİŞ

AK Parti grup toplantısı öncesinde TBMM bahçesinde Ak Parti bakan ve milletvekillerinin bir bölümü oturup sohbet ederken, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun hemen yanında oturan Ömer Çelik'e kilolarını nasıl verdiği soruldu. Ömer Çelik, spor yaparak kilo verdiğini anlatırken söze giren Çubukçu, “Ben sürekli alay ettim. Şişko, şişko diye alay edince spora başlayıp, kilo vermek zorunda kaldı” dedi. Çelik de, 'fazla kilo iyi değil, kilolu olanlarla alay edip kilo verdirebiliyorsanız, bunu yapmak gerek. Bakan bana takılınca ben de kilo verdim” diyerek, Çubukçu'yu doğruladı.

KEBAP YEYİP KİLO ALMIŞ

Adana Milletvekili Ömer Çelik neden kilo aldığını anlatırken de, “Adana'da sabahtan akşama kadar kebap yiyoruz. Kilo alıp duruyoruz. Bir de biraz kilo alıp, sizlere bakın istersem dünyanın güzelliklerinden sizi mahrum ederim, mesajı vermek istedim” diye espri yaptı. Çelik, spor yapıp kilo vermesi ile ilgili olarak da; “spor yaparak kilo vermek en sağlıklısı. Spor yapmasam bu karizmayı nasıl sağlarım ki?” diye yorum yaptı.


Kaynak:
Bu haber toplam 3050 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri