Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Balıkesir'de kan donduran olay

06.02.2010 00:38
Polis 3 kayıp genci ararken seri bir cinayet olayıyla karşılaştı. Öldürülen kişilerin cesetleri define kuyusundan çıktı

Herşey bir kahvehanede çıkan kavga ile başladı.

Polis 3 kayıp genci ararken seri bir cinayet olayıyla karşılaştı. Öldürülen kişilerin cesetleri define kuyusundan çıktı.

Herşey bir kahvehane sahibi ile ondan haraç isteyen kişiler arasında çıkan tartışma ile başladı. Önce kahvehanenin ortağı haraç isteyen şahısları dövdü. Dayak yiyen şahıslar intikam almaya karar verince ise seri cinayetlerin düğmesine basıldı.

İlk olarak kahvehane sahibi Mehmet Durna kaçırılarak öldürüldü. 4 gün sonra ise kavgaya karışan 3 genç daha ortadan kayboldu. Ailelerin kayıp gençleri polise bildirmesinin ardından gelen bir ihbar telefonu ölüm kuyularının yerini deşifre etti.

Polis, önceki gün iki cesedi aynı çukura gömülü halde, birini ise farklı bir noktada buldu, olayla ilgili 7 zanlıyı da kıskıvrak yakaladı.

Ancak zanlılardan biri, bir cesedin daha olduğunu söyleyince daha önce kazı yapılan define çukurunda yeniden çalışmalar başladı.

Sarı Mustafa lakaplı zanlı cinayet zincirinin son halkasındaki cesedin yerini işte böyle tarif etti.

Ekipler biraz sonra zanlının söylediği kayalara ulaştı.

Kayaların kaldırılmasının ardındansa kahvehane sahibi Mehmet Durna'nın cesedi ortaya çıktı. Durna'nın başına çuval geçirilmişti.

Kan donduran cinayeti çözen polis ekipleri bugün 3 şüphelinin daha ifadesini aldı. Bu kişiler serbest bırakıldı, 7 zanlının ise adliyeye sevkedilmesi bekleniyor. 3 genç bugün gözyaşları arasında toprağa verildi, Mehmet Durna'nın otopsisi ise sürüyor

Bu haber toplam 8832 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri