Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tüm liglerde sonuçlar

28.03.2009 16:33
Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi.
Alınan sonuçlar şöyle:


-BANK ASYA 1. LİG-


Manisaspor-Erciyesspor....(1 - 1)

Ç.Rizespor-Gaziantep BB. (2 - 2)

Orduspor-Adanaspor...(0 - 2)

Bolu-Sakarya....(2 - 2)

Güngören-Kartalspor....(0 - 0)

K.Karabükspor-Samsunspor...(1 - 1)


-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-


Beykoz 1908-Eyüpspor......................................( 3 - 1 )

Körfez Belediyespor-Mersin İdmanyurdu.....................( 1 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Çorumspor.....( 0 - 0 )


-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-


Dardanelspor-Sarıyer......................................( 0 - 2 )

Pendikspor-Bozüyükspor....................................( 1 - 0 )

Gaziosmanpaşa-BUGSAŞ Spor.................................( 1 - 0 )

Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği...........................( 1 - 0 )


-2. KLASMAN GRUBU-


Afyonkarahisarspor-Altınordu..............................( 0 - 1 )

Alanyaspor-Denizli Belediyespor...........................( 0 - 1 )

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Adana Demirspor..........( 0 - 0 )

Marmaris Belediyespor-Fethiyespor.........................( 2 - 0 )


-3. KLASMAN GRUBU-


Türk Telekomspor-Zeytinburnuspor..........................( 1 - 0 )

Konya Şekerspor-Kırıkkalespor.............................( 0 - 0 )

İstanbulspor-Kırşehirspor.................................( 0 - 2 )

Etimesgut Şekerspor-Alibeyköy.............................( 5 - 0 )


-4. KLASMAN GRUBU-


Yimpaş Yozgatspor-Akçaabat Sebatspor......................( 0 - 1 )

Erzurumspor-Arsinspor.....................................( 1 - 3 )

Trabzon Karadenizspor-Pazarspor...........................( 1 - 1 )


-5. KLASMAN GRUBU-


Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor...............( 3 - 0 )

GASKİ Spor-Şanlıurfaspor..................................( 1 - 2 )

İskenderun Demirçelikspor-Adıyamanspor....................( 2 - 2 )

Mardinspor-Elazığspor.....................................( 1 - 1 )


-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-


Oyak Renault-Küçükköyspor.................................( 0 - 1 )

Yalovaspor-Fatih Karagümrük...............................( 2 - 1 )


-2. KLASMAN GRUBU-


Mustafakemalpaşaspor-Balıkesirspor........................( 1 - 0 )

Torbalıspor-Aydınspor.....................................( 1 - 0 )

Menemen Belediyespor-Ispartaspor..........................( 5 - 3 )


-3. KLASMAN GRUBU-


İnegölspor-Keçiörengücü...................................( 2 - 1 )

Düzcespor-Orhangazispor...................................( 1 - 0 )

Keçiören Belediyespor-Aksarayspor.........................( 1 - 0 )


4. KLASMAN GRUBU-


Erzincanspor-Sürmenespor..................................( 0 - 1 )

Bulancakspor-Demirçelik Divriğispor.......................( 2 - 0 )

Gümüşhanespor-Ünyespor....................................( 0 - 2 )


-5. KLASMAN GRUBU-


Ceyhanspor-Belediye Bingölspor............................( 2 - 1 )

Kilis Belediyespor-Batman Petrolspor............(Tatil edildi)
Bu haber toplam 938 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri