Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FUTBOLDA TOPLU SONUÇLAR

22.03.2009 16:46
Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman grupları ile TFF 3. Lig Klasman gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi.
Alınan sonuçlar şöyle:


-TURKCELL SÜPER LİG-

Gençlerbirliği-Denizlispor......( 0 - 0 )


-BANK ASYA 1. LİG-

Kasımpaşa-Ç.Rizespor...........( 4 - 0 )

Sakaryaspor-Orduspor............( 2 - 1 )

K. Erciyesspor-G.Belediyespor..( 1 - 0 )

Diyarbakırspor-Giresunspor.......( 1 - 0 )

Altay-K. Karabükspor.................( 1 - 1 )

Samsunspor-Malatyaspor.........( 2 - 0 )

Gaziantep Büyükşehir Bld. Spor-Boluspor...............( 0 - 0 )


-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-


Çorumspor-Bucaspor................................................( 1 - 1 )

Eyüpspor-Tarsus İdman Yurdu.......................................( 2 - 2 )

Tokatspor-Körfez Belediyespor.....................................( 3 - 3 )


-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-


Sarıyer-Beylerbeyi................................................( 2 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-Dardanelspor...........................( 1 - 4 )

Bugsaş Spor-Gebzespor.............................................( 1 - 0 )

Bozüyükspor-Gaziosmanpaşa......................................( 0 - 0 )


-2. KLASMAN GRUBU-


Altınordu-Turgutluspor............................................( 1 - 1 )

Adana Demirspor-Marmaris Bld. Gençlikspor...............( 1 - 0 )

Denizli Belediyespor-Akhisar Belediye.............................( 2 - 2 )


-3. KLASMAN GRUBU-


Zeytinburnuspor-Maltepespor.......................................( 0 - 0 )

Alibeyköy-Türk Telekomspor........................................( 1 - 2 )

Kırşehirspor-Etimesgut Şekerspor..................................( 0 - 0 )

Kırıkkalespor-İstanbulspor........................................( 3 - 0 )


-4. KLASMAN GRUBU-


Akçaabat Sebatspor-Ofspor.........................................( 3 - 0 )

Çankırı Bld. Spor-Yimpaş Yozgatspor...............................( 4 - 0 )

Pazarspor-Karsspor........................................................( 3 - 2 )

Arsinspor-Trabzon Karadenizspor...................................( 2 - 3 )


-5. KLASMAN GRUBU-


Elazığspor-Şanlıurfa Bld. Spor....................................( 1 - 0 )

Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor...................( 1 - 1 )

Adıyamanspor-Gaskispor............................................( 2 - 0 )

Şanlıurfaspor-Mardinspor..........................................( 1 - 1 )


-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-


Küçükköyspor-Orhangazi Gençlerbirliği.............................( 2 - 1 )

Gölcükspor-Yıldırım Bosnaspor.....................................( 3 - 1 )

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Yalovaspor..............................( 1 - 1 )


-2. KLASMAN GRUBU-


Menemen Belediye Spor-Torbalıspor.................................( 1 - 0 )

Aydınspor-Mustafakemalpaşaspor....................................( 3 - 1 )

Balıkesirspor-Bandırmaspor........................................( 2 - 1 )

Ispartaspor-Nazilli Belediyespor..................................( 1 - 1 )


-3. KLASMAN GRUBU-


Aksarayspor-Keçiörengücü..........................................( 0 - 3 )

Keçiören Belediyesi-Düzcespor.....................................( 1 - 1 )


-4. KLASMAN GRUBU-


Araklıspor-Gümüşhanespor..........................................( 0 - 0 )

Ünyespor-Bulancakspor.............................................( 0 - 1 )


-5. KLASMAN GRUBU-


Batman Petrolspor-Ceyhanspor......................................( 1 - 1 )

Bingölspor-Batman Belediyespor....................................( 2 - 4 )
Bu haber toplam 886 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri