Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bank Asya'da haftanın panoraması

11 Kasım 2008 / 00:40
Bank Asya'da 11. haftasında lider Manisaspor ve takipçisi Altay farklı mağlup oldu. Haftanın toplu sonuçları, puan durum ve 12. hafta programı:

Bank Asya 1. Lig'de 11. hafta maçları bugün oynanan Diyarbakırpsor - Altay maçı ile tamamlandı.
Bu gece Diyarbakır'da oynanan karşılaşmada ev sahibi Diyarbakırspor, konuk ettiği Altay'ı 4 - 1 yenerek puanını 20'ye çıkardı ve 3. sıraya yükseldi.

Konuk Altay ise, aldığı bu mağlubiyetle 20 puanla ikinci sıradaki yerini korudu.

Ligin 11. haftasında oynanan maçlarda alınan sonuçlar, puan durumu ile 12. haftanın maç programı şöyle;

TOPLU SONUÇLAR

Kasımpaşa - Malatyaspor: 1 - 1
Adanaspor - Orduspor: 1 - 1
Gaziantep BB.- Çaykur Rizespor: 1 - 1
Sakaryaspor - Boluspor: 0 - 1
Kartalspor - Güngören Belediyespor: 3 - 0
Giresunspor - Karşıyaka: 1 - 1
Samsunspor - Kardemir Karabükspor: 1 - 1
Kayseri Erciyesspor - Manisaspor: 4 - 0
Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk): 4 - 1

PUAN DURUMU

 S  O G B M A Y Av P 
   1 Manisaspor 11 6 4 1 21 10 11 22 
   2 Altay 11 5 5 1 20 14 6 20 
   3 Diyarbakırspor 11 6 2 3 15 10 5 20 
   4 Kasımpaşa 11 5 5 1 10 6 4 20 
   5 Kartalspor 11 5 4 2 18 10 8 19 
   6 Karşıyaka 11 5 4 2 10 9 1 19 
   7 Çaykur Rizespor 11 4 5 2 11 10 1 17 
   8 Güngören Belediyespor 11 5 1 5 13 17 -4 16 
   9 Boluspor 11 4 2 5 9 11 -2 14 
   10 Malatyaspor 11 4 2 5 12 18 -6 14 
   11 Orduspor 11 3 4 4 15 13 2 13 
   12 Gaziantep B. Bld. 11 3 4 4 11 12 -1 13 
   13 Kayseri Erciyesspor 11 3 2 6 14 13 1 11 
   14 Adanaspor A.Ş. 11 3 2 6 12 17 -5 11 
   15 Samsunspor 11 3 2 6 12 19 -7 11 
   16 Giresunspor 11 3 1 7 11 15 -4 10 
   17 Kardemir Karabükspor 11 2 4 5 10 16 -6 10 
   18 Sakaryaspor 11 2 3 6 11 15 -4 9


12. HAFTANIN PROGRAMI

15 Kasım Cumartesi

13.00 Malatyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İnönü)
14.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

16 Kasım Pazar

13.00 Manisaspor - Kartalspor (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Kardemir Karabükspor - Kasımpaşa (Necmettin Şeyhoğlu)
14.00 Altay - Samsunspor (Alsancak)
14.00 Çaykur Rizespor - Sakaryaspor (Rize Atatürk)
14.00 Orduspor - Kayseri Erciyesspor (19 Eylül)
14.00 Güngören Belediyespor - Giresunspor (Mimar Yahya Baş)

17 Kasım Pazartesi

20.00 Karşıyaka - Diyarbakırspor (İzmir Atatürk)

Bu haber toplam 1058 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri