Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Barlas-Çandar kapışması

07 Ekim 2008 / 09:00
Barlas - Kongar yeniden yayına başladı. İlk programda Cengiz Çandar'ın kulakları çınladı. Bakın ikili neler söyledi?
"Efsane" geri döndü. NTV'de yayınlanan tartışma programı Barlas-Kongar bu akşam yeniden yayına başladı. Mehmet Barlas İkimiz farklı düşünebiliriz ama ikimiz de demokrasiye inanıyoruz" diyerek Cengiz Çandar'a gönderme yaptı.

KONGAR'DAN İLTİFAT

ÇANDAR'LA KONGAR ANLAŞAMAMIŞTI
Mehmet Barlas ve Emre Kongar'ın birlikte hazırlayıp sunduğu Barlas-Kongar programı geçen sezon partner değiştirmiş, ayrılan Barlas'ın yerine Cengiz Çandar gelmişti.
Ancak Çandar-Kongar programı kısa süre içinde program olmaktan çıkmış, karşılıklı hakaretlerin uçuştuğu, düzeyin yerlerde süründüğü bir hal almıştı. Programın bu haliyle daha fazla gitmeyeceğini gören NTV yetkilileri de erkenden yayından kaldırmıştı.

Programın açılışını yapan Emre Kongar'ın memnuniyeti her halinden belli oluyordu. Kongar, sesi kısık olduğu için alçak sesle konuşacağını söyleyen Mehmet Barlas'a iltifat etmekten kendini alamadı. "Estağfurullah! Alçak sesle konuşsanız da yüksek şeyler söylersiniz" dedi.

BARLAS'TAN ÇANDAR'A GÖNDERME

Programı kapatan Mehmet Barlas'ın da yeniden partner olmaya ilişkin söylecekleri vardı. Barlas'ın sözleri geçen sezon yerine alan Cengiz Çandar'a ağır gelecek cinstendi: Barlas "Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Biz sayın Kongar'la tamamen farklı şeyler düşünsek de, farklı fikirler beyan etsek de ikimiz de aynı şeye inanıyoruz: Demokrasi, tartışma adabı ve kendini karşısındakinin yerine koyma..." dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1378 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri