Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakana AVAREL diyen yazar

08.10.2009 11:50
Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil açıkça yazmasa da Başbakan Erdoğan'ı AVAREL'e benzetti.. İşte Özdil'in yazısı:
Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil, bugünkü köşesinde son günlerde gündemden düşmeyen Erdoğan'ın Aydın Doğan'ı Al Capone'a benzetmesini kendi üslubunca yorumladı.. Özdil açıkça yazmasa da Başbakan Erdoğan'ı AVAREL'e benzetti.. İşte Özdil'in yazısı:

Herkes Al Kapon'u yazmış. Oku oku, başım ağrıdı. Bi de ben yazayım...

THE DOKUNULMAZLAR
Filmi var onun. Dı Antaçıbıls... Türkçe meali: The Dokunulmazlar. Başrolde bi müfettiş, polis değil aslında, hazine müfettişi... Bu müfettiş, emniyet teşkilatı içinde kendi gizli örgütünü kuruyor, telefonları filan dinliyor, hâkimleri savcıları kafasına göre ayarlıyor ve neticede Al Kapon'un ensesine biniyor.

BUNLAR KAFAYI HOLLYWOOD'A TAKTI
Kim o müfettiş biliyor musunuz? Kevın Kostnır! Hem vallahi, hem billahi. Al Kapon rolündeki kim? Rabırt deniro. İftardaki arkadaş.. Ekip tamam yani. Bunlar kafayı Hollywood'a taktı diyorum, inanmıyorsunuz...

AVAREL'İ OYNASA OYNASA O OYNAR
Bakın şimdi de, "Baba" filminin yönetmeni mafyacı uzmanı Fırançis fort kopola'yı çağırmışlar, Kültür Bakanlığı'nın davetlisi olarak... Film çekecekmiş. Sordum, soruşturdum. Daltonlar'ı çekecekmiş. Avarel'i oynasa oynasa o oynar diye birinin methini duymuş, görmek istemiş.


Bu haber toplam 1334 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri