Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan, oğlunun nikâhını kıydı

12 Mayıs 2008 / 05:24
Üsküdar Belediye Başkanı Mehmet Çakır'ın oğlu Selim Çakır, Merve Eroğlu ile Feshane Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen muhteşem bir törenle dünya evine girdi.
Üsküdar Belediye Başkanı Mehmet Çakır'ın oğlu Selim Çakır, Merve Eroğlu ile dünya evine girdi. Feshane Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen görkemli tören öncesinde bir konuşma yapan Başkan Çakır, en mutlu günlerinden birini yaşadığını belirterek katılan bütün davetlilere teşekkür etti. Genç çiftin nikah şahitliğini Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu yaparken nikah memurluğunu Üsküdar Belediye Başkanı sıfatı ile baba Mehmet Çakır gerçekleştirdi.

FİKRİ KADİR TOPBAŞ VERDİ

Nikahı kıyarken bir hayli heyecanlı olduğu gözlenen Çakır, “Nikahı kıyma fikrini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan aldım” dedi. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ahmet Albayrak ve Trabzonspor eski Başkanı Nuri Albayrak'ın da katıldığı törende aralarında birçok milletvekili ve belediye başkanının da yer aldığı yaklaşık bin davetli de hazır bulundu. Kıyılan nikahın ardından çalınan canlı müzik ile devam eden gece horon ile son buldu.

Kaynak:
Bu haber toplam 1572 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri