Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Baykal Trakya'da

29 Mayıs 2008 / 18:38
Baykal, Ahmetbey, Lüleburgaz, Babaeski ve Kırklareli'de bazı açılışlar gerçekleştirecek ve 18. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'ne katılacak
Baykal'dan Kakava Ateşi

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, bugün Kırklareli'ne geliyor
Baykal, Ahmetbey, Lüleburgaz, Babaeski ve Kırklareli'de bazı açılışlar gerçekleştirecek ve 18. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'ne katılacak


HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, bugün Kırklareli'ne gelecek. Baykal, Ahmetbey, Lüleburgaz, Babaeski ve Kırklareli'de bazı açılışlar gerçekleştirecek ve 18. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'nde Kakava Ateşi'ni yakacak.
CHP Genel Başkanı Baykal'ın bugünkü ilk durağı Ahmetbey Beldesi olacak. Baykal, saat 12.45'te Ahmetbey Belediyesi'nce yaptırılan Kültür Merkezi'nin açılışını gerçekleştirecek.
Baykal, buradaki törenden sonra Evrensekiz Belediyesi'ni ziyaret edecek, ardından Lüleburgaz'a gelerek saat 14.30'da Kapalı Pazar Yeri'nin açılışını yapacak. Baykal, daha sonra Lüleburgaz Belediyesi'ni ziyaret edecek.
Baykal'ın bir günlük gezisindeki üçüncü durağı Babaeski olacak. CHP Genel Başkanı burada saat 16.00'da yapımı yeni tamamlanan Kapalı Pazar Yeri ve Toptancı Hal Binası'nın açılışını yapacak.
CHP Genel Başkanı Baykal'ın Kırklareli programının finalini ise 18. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali oluşturacak.
Babaeski'den saat 17.30'da Kırklareli'ne gelecek olan Baykal, burada Uğur Mumcu Caddesi'nin açılışını yapacak. Festival Korteji'ne katılacak olan Baykal, Festival Alanı'ndaki Kakava Ateşi'ni yakacak ve festival açılış konuşmalarının ardından Kırklareli'nden ayrılacak.
Kaynak:
Bu haber toplam 1138 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri